سه شنبه , ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / حیدری: خوزستان تا تیرماه ۹۸ صاحب ۱۰۰ زمین چمن مصنوعی می‌شود

حیدری: خوزستان تا تیرماه ۹۸ صاحب ۱۰۰ زمین چمن مصنوعی می‌شود

حیدری: خوزستان تا تیرماه ۹۸ صاحب ۱۰۰ زمین چمن مصنوعی می‌شود
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: خوزستان در حوزه زیرساختی که به حوزه فوتبال نیز مرتبط است تا پایان سال مالی ۹۷ صاحب ۱۰۰ زمین چمن مصنوعی خواهد شد.
افشین حیدری در مجمع عمومی هیات فوتبال خوزستان که امروز در اهواز برگزار شد، اظهارکرد: خوزستان، استانی درگیر در موضوعات ورزش به ویژه رشته فوتبال است و در حال حاضر چهار تیم لیگ برتری دارد که برگزاری این رقابت‌ها و میزبانی‌ها کار بسیار سختی است و مستلزم برنامه‌ریزی خوبی است که خدا را شکر در هیات فوتبال خوزستان صورت می‌گیرد.

وی افزود: طی صحبتی که با رییس هیات فوتبال خوزستان داشته‌ایم، برنامه‌های خوبی برای اجرایی شدن در سال ۹۸ وجود دارد. خوزستان در حوزه زیرساختی که به حوزه فوتبال نیز مرتبط است تا پایان سال مالی ۹۷ صاحب ۱۰۰ زمین چمن مصنوعی خواهد شد. تمام تلاش‌مان این است که پس از وقفه بیش از ۲۰ سال ورزشگاه مجدیان دزفول با حضور وزیر ورزش به افتتاح برسد.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان بیان کرد: استادیوم جهان‌آرا خرمشهر نیز سال‌ها همچون زخم بر پیکره ورزش خوزستان است که ان‌شاءالله به سرانجام می‌رسد و اکنون پیمانکار کار خود را با سرعت خوبی شروع کرده است. همچنین جا دارد از استاندار خوزستان که تا به امروز انصافا پا به پای ورزش حضور داشته است و در تمامی مباحث اعتباری، ورزش را ویژه دیده است، قدردانی کنم. حضور او یک نعمت برای ورزش خوزستان است.

وی خاطرنشان کرد: برای ۲۴ پروژه نیمه‌تمام ورزش خوزستان از همین هفته فراخوان اعلام خواهد شد که از ظرفیت ماده ۲۷ هستند که در مجموع ۱۰۰ میلیارد تومان برای دولت صرفه‌جویی اقتصادی دارد که اتفاق بزرگی است که در کمتر جایی از کشور رخ داده و این نشان از همدلی بسیار خوبی است که در مجموعه‌های مختلف استان وجود دارد و امیدوارم پروژه‌های خوبی مانند خانه کشتی ایذه و اندیمشک و سایر پروژه‌های‌مان به بهره‌برداری برسد.

حیدری گفت: نزدیک به پنج سالن ورزشی در خوزستان آماده افتتاح هستند که امیدواریم تا تیرماه تعداد آن‌ها به ۱۰ – ۱۲ سالن برسد. ضمن این‌که استخرهای زیادی در دست اقدام هستند که تا تیرماه ۴ – ۵ استخر آماده بهره‌برداری می‌شوند. استخر هندیجان، جانبازان و معلولان اهواز و کیان‌شهر اهواز از جمله این استخرها هستند. در مجموع آهنگ پروژه‌های عمرانی خوزستان به خوبی نواخته شده است و این پشتوانه دوستان بزرگی چون استاندار خوزستان، مجمع نمایندگان خوزستان و رییس سازمان برنامه و بودجه استان و از همه مهمتر وزیر ورزش بوده است. وزیر به صورت ویژه به استان خوزستان نگاه می‌کند و امیدوارم بتوانیم در خوزستان پروژه‌های خوبی را به سرانجام برسانیم.

درباره ی admin

همچنین ببینید

محمدی

اختصاصی «ایران‌پترونت»/قرارداد توسعه «پرنج» و «پارسی» به نیمه اول امسال می‌رسد؟

اختصاصی «ایران‌پترونت»/قرارداد توسعه «پرنج» و «پارسی» به نیمه اول امسال می‌رسد؟ مدیرعامل شرکت ملی مناطق ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*