پنج شنبه , ۲۷ تیر ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی : آموزش و پرورش باشگاه سیاسی نیست

رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی : آموزش و پرورش باشگاه سیاسی نیست

رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی :
آموزش و پرورش باشگاه سیاسی نیست

فریدون حسنوند گفت: آموزش و پرورش باشگاه سیاسی نیست بلکه محل علم آموزی است و باید با تمام وجود مورد توجه قرار گیرد.

آیین تجلیل از دانش آموزان دوره دوم متوسطه با حضور فریدون حسنوند، رییس کمیسیون انرژی و نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، جمشید کمایی معاون مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان، پیمان جهانگیری فرماندار اندیمشک و جمعی از مسوولین شهری برگزار شد.

فریدون حسنوند رییس کمیسون انرژی و نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی در این مراسم با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی اظهار کرد: حمایت از مجموعه آموزش و پرورش و کمک به این مجموعه عظیم نقش مهمی در توسعه علمی و فرهنگی کشور داشته و باعث تربیت نسلی پر افتخار و سربلند برای ایران خواهد شد.

او گفت: ما مسوولین وظیفه داریم که در راستای بیانات رهبری در خصوص جوانان و دانش آموزان که همان تحصیل، تهذیب و ورزش است، گام برداریم.

حسنوند افزود: آموزش و پرورش باید در کنار دیگر بخش ها مورد توجه قرار گیرد و این امر مهم با همدلی و کمک همه مسوولین و آحاد جامعه امکان پذیر است.

رییس کمیسون انرژی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم تشویق دانش آموزان اضافه کرد: امروز نیاز جدی جامعه ما در حوزه استقلال و توسعه کشور در تمامی حوزه ها توجه و توسعه علم و امکانات دانش آموزی بوده و ما وظیفه داریم از علم و علم آموزی در راستای پیشبرد استقلال کشور حمایت کنیم.

نماینده اندیمشک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به توانایی دانش آموزان بیان کرد: اگر شما بخواهید کوه ها را جابه جا خواهید کرد.

او گفت: آموزش و پرورش یک باشگاه سیاسی نیست بلکه یک محل علم آموزی است و باید با تمام وجود مورد توجه قرار گیرد.

رییس کمیسون انرژی مجلس شورای اسلامی توضیح داد: این مسیر وحدت و سازندگی ادامه دارد و اندیمشک با همت همین دانش آموزان، معلمان و مربیان ساخته خواهد شد.

حسنوند افزود: آموزش و پرورش ریشه و تنه یک کشور چند هزار ساله است و باید به این ریشه و تنه خدمت کرد تا شاهد جامعه ای پویا و توسعه یافته باشیم.

در پایان این مراسم از دانش آموزان پسر و دختر مقطع دوم متوسطه با تقدیم هدایایی تجلیل به عمل آمد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

شریعتی

استاندار خوزستان: کانال های سیلاب‌بر با اهمیت‌تر از سیل بندها هستند

استاندار خوزستان: کانال های سیلاب‌بر با اهمیت‌تر از سیل بندها هستند استاندار خوزستان: کانال های ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*