سه شنبه , ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / اجتماعی / مرحله نخست رزمایش الی بیت المقدس خوزستان با عنوان مدافعان حرم آغاز شد

مرحله نخست رزمایش الی بیت المقدس خوزستان با عنوان مدافعان حرم آغاز شد

81827153-70281849مرحله نخست چهارمین رزمایش الی بیت المقدس خوزستان با عنوان مدافعان حرم، صبح روز جمعه در منطقه عمومی رزمایش پادگان شهید رستم پور اهواز با رمز یا محمد رسول الله آغاز شد.
این رزمایش با اجرای عملیات های دفاع از کوی و برزن شامل تاکتیک های ضد هلی برن، عملیات های کمین و ضد کمین، تاخیری، کنترل نقاط حساس، مقابله با نا آرامی ها و امداد و نجات در دو مرحله در روزهای ۱۴ و ۱۵ آبان و۲۱ و ۲۲ آبان به ترتیب در اهواز و بهبهان اجرا می شود.
مسئول معاونت عملیات سپاه ولی عصر (عج) خوزستان به خبرنگار ایرنا گفت: مرحله نخست رزمایش که در غرب خوزستان اجرا می شود شامل شهرهای اهواز، باوی، کارون، خرمشهر، شادگان، آبادان، دشت آزادگان، هویزه، حمیدید، شوش، دزفول، اندیمشک، گتوند و شوشتر است که با محوریت و مرکزیت اهواز صورت می گیرد.
سرهنگ پاسدار نعمت الله باقری افرود: مرحله دوم رزمایش شامل نواحی مقاومت شرق خوزستان اعم از اندیکا، مسجد سلیمان، لالی، ایذه، باغملک، رامهرمز، هفتکل، بهبهان، رامشیر، آغاجاری، هندیجان و ماهشهر است که با محوریت بهبهان اجرا می شود.
وی ادامه داد: این رزمایش در مجموع در ۲۸ شهرستان خوزستان با استعداد ۳۰ هزار نفری شامل گردان های بیت المقدس کوثر والزهرا اجرا می شود.
این چهارمین رزمایش پس ازادغام بسیج با نیروی زمینی است که با عنوان بیت المقدس چهار یادبود مدافعان حرم اجرا شده است.

درباره ی admin

همچنین ببینید

IMG-20190123-WA0014

حضورشش تن ازمدیران کل استان درمراسم اختتامیه هفته فرهنگی درآغاجاری وسخنان مدیران کل سیاسی وتحول اداری واستانداری خوزستان

حضورشش تن ازمدیران کل استان درمراسم اختتامیه هفته فرهنگی درآغاجاری وسخنان مدیران کل سیاسی وتحول ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*