دوشنبه , ۵ اسفند ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان: برپایی نمایشگاه بهاره از ۱۷ اسفند/واگذاری غرفه‌ها با اولویت شرکت‌های پخش و تولیدی است

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان: برپایی نمایشگاه بهاره از ۱۷ اسفند/واگذاری غرفه‌ها با اولویت شرکت‌های پخش و تولیدی است

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان:
برپایی نمایشگاه بهاره از ۱۷ اسفند/واگذاری غرفه‌ها با اولویت شرکت‌های پخش و تولیدی است
مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان با اشاره به برگزاری نمایشگاه فروش بهاره در ایام پایانی سال، گفت: برای اینکه تفاوت قیمت کالاهای عرضه شده در نمایشگاه نسبت به بازار برای مردم ملموس باشد، واگذاری غرفه‌ها با اولویت شرکت‌های پخش و تولیدی انجام خواهد گرفت.

امید بن عباس، با اشاره به برگزاری نمایشگاه بهاره در ایام پایانی سال اظهار کرد: نمایشگاه بهاره امسال از تاریخ ۱۷ لغایت ۲۳ اسفند ماه و با اولویت عرضه کالاهای اساسی برپا خواهد شد و در این خصوص ۱۰ غرفه نیز به عرضه گوشت مرغ، گوشت قرمز، برنج، تخم مرغ و شکر و میوه اختصاص داده شده است.

وی افزود: برای اینکه تفاوت قیمت کالاهای عرضه شده در نمایشگاه نسبت به بازار برای مردم ملموس باشد، واگذاری غرفه با اولویت شرکت‌های پخش و تولیدی انجام خواهد گرفت و در صورت نیاز برای واگذاری غرفه‌ها به غیر از این واحدها، در کارگروه تنظیم بازار موضوع را مطرح و بررسی خواهیم کرد.

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان تصریح کرد: تمام غرفه‌های حاضر در نمایشگاه بهاره امسال باید به دستگاه pos مجهز باشند تا مردم بتوانند به راحتی نسبت به خرید محصولات مورد نظر خود اقدام کنند.

بن عباس افزود: همه ارگان‌ها و دستگاه‌های استان از جمله سازمان صمت، جهاد کشاورزی، اتاق اصناف، شرکت نمایشگاه‌های خوزستان و سایر دستگاه‌های مرتبط برای برپایی هر چه منظم‌تر و با کیفیت‌تر نمایشگاه بهاره امسال همکاری داشته باشند تا شاهد برگزاری مطلوب این نمایشگاه باشیم.

به گزارش ایسنا، این نمایشگاه امسال با اولویت توزیع کالاهای اساسی از تاریخ ۱۷ اسفندماه در محل نمایشگاههای دائمی استان خوزستان در اهواز برگزار خواهد شد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

6_دکتر شریعتی (59)

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در حکمی خلیل الهایی را به عنوان مدیرکل امور روستایی و شوراها منصوب کرد

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در حکمی خلیل الهایی را به عنوان مدیرکل امور روستایی و ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*