سه شنبه , ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / ورزش / باحضور وزیر ورزش و جوانان اجلاس سالیانه روسای فدراسیون‌های ورزشی در قصرشیرین برگزار می‌شود

باحضور وزیر ورزش و جوانان اجلاس سالیانه روسای فدراسیون‌های ورزشی در قصرشیرین برگزار می‌شود

باحضور وزیر ورزش و جوانان
اجلاس سالیانه روسای فدراسیون‌های ورزشی در قصرشیرین برگزار می‌شود

اجلاس سالیانه روسای فدراسیون‌های ورزشی در قصرشیرین برگزار می‌شود
​اجلاس سالیانه روسای ۵۳ فدراسیون ورزشی با حضور وزیر ورزش و جوانان، فردا (پنجشنبه) در شهرستان مرزی قصرشیرین برگزار خواهد شد.
مرتضی کلهر مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، دراین باره اظهار کرد:
علاوه بر وزیر ورزش و جوانان و روسای فدراسیون های ورزشی، معاونین این وزارتخانه، رئیس کمیته ملی المپیک، استاندار کرمانشاه، نمایندگان استان در مجلس شواری اسلامی و مسئولین ورزش استان نیز در این نشست حضور خواهند داشت.
وی با بیان اینکه نشست سالیانه روسای فدراسیون های ورزشی کشور از صبح فردا (۲۵ بهمن) شروع می شود و تا ظهر ادامه دارد، اضافه کرد: در این نشست، برنامه های سال آینده ورزش کشور و فدراسیون های ورزشی تشریح می‌شود.
وی افزود: کمک به هیات های ورزشی کرمانشاه و برگزاری مسابقات ورزشی در مناطق زلزله زده استان از دیگر مباحثی است که در این نشست مطرح خواهد شد.
مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تصریح کرد: شرکت کنندگان پس از پایان این نشست بازدیدی نیز از مناطق زلزله زده استان خواهند داشت.
وی با بیان اینکه وزیر ورزش و جوانان صبح فردا(پنجشنبه) وارد کرمانشاه می شود، افزود: روسای فدراسیون ها نیز ظهر امروز به کرمانشاه خواهند آمد و امشب پس از دیدارهای جداگانه ای که با هیات های زیرمجموعه خود دارند، راهی قصرشیرین می شوند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

رزمی

چرامدیرکل ورزش اجازه حضورخبرنگاران رانداد حیدری به اداره کل ورزش تهران میرود/دکترشهاب رزمی مدیرکل ورزش وجوانان میشود

چرامدیرکل ورزش اجازه حضورخبرنگاران رانداد حیدری به اداره کل ورزش تهران میروددکترشهاب رزمی مدیرکل ورزش ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*