چهارشنبه , ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / خوزستان / ١٦ میلیارد ریال فروش کتاب در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان خوزستان

١٦ میلیارد ریال فروش کتاب در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان خوزستان

١٦ میلیارد ریال فروش کتاب در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان خوزستان

معاون فرهنگی و رسانه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از فروش ١٦ میلیاردی کتاب در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان خبر داد.

، مرتضی جمشیدی با اعلام این خبر گفت: استقبال بی‌نظیر و چشمگیر مردم فرهنگ‌دوست استان از سیزدهمین نمایشگاه کتاب خوزستان از روزهای آغازین این رویداد فرهنگی نوید خوبی برای حوره فرهنگ و مطالعه استان است.

وی ضمن اشاره به میزان فروش کتاب در نمایشگاه کتاب امسال اظهار کرد: میزان فروش کتاب در سیزدهمین نمایشگاه کتاب خوزستان ١٦ میلبارد ریال بوده که این مبلغ نسبت به سال گذشته رشد ٢٠ درصدی داشته است.

جمشیدی خاطرنشان کرد: این میزان فروش کتاب که نشان ازاستقبال بی‌نظیر از این نمایشگاه دارد، علاوه بر نقش اقتصادی برای ناشران، تاثیرات فرهنگی عمیقی را نیز در استان خواهد داشت.

معاون فرهنگی و رسانه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، هدف از برگزاری این نمایشگاه را افزایش سطح مطالعه و کتابخوانی و ارتقاء و توسعه شاخص‌های فرهنگی استان عنوان کرد و افزود: ایجاد نشاط اجتماعی و فضای سالم فرهنگی در استان از اهداف دیگر برگزاری سیزدهمین نمایشگاه کتاب در استان خوزستان است.

سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب خوزستان با حضور ٥٦٧ ناشر، ٩١ هزار و ١٢٥ عنوان کتاب، شامگاه سه‌شنبه ٢٣ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی خوزستان به کار خود پایان داد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

IMG_۲۰۲۰۰۷۱۷_۱۲۳۵۲۶

پیام تسلیت دکتر سید محمد رادمنش، خیّر و فعال محیط زیست، به مناسبت درگذشت مهندس علیرضا افشون

پیام تسلیت دکتر سید محمد رادمنش، خیّر و فعال محیط زیست، به مناسبت درگذشت مهندس ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*