چهارشنبه , ۲۵ تیر ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / سیاسی / دکتر مسعود سلطانی فر در حاشیه راهپیمایی ٢٢ بهمن : بایستی در برابر عزت ، اقتدار و صلابت این ملت سر تعظیم فرود آوریم

دکتر مسعود سلطانی فر در حاشیه راهپیمایی ٢٢ بهمن : بایستی در برابر عزت ، اقتدار و صلابت این ملت سر تعظیم فرود آوریم

دکتر مسعود سلطانی فر در حاشیه راهپیمایی ٢٢ بهمن :
بایستی در برابر عزت ، اقتدار و صلابت این ملت سر تعظیم فرود آوریم
بایستی در برابر عزت ، اقتدار و صلابت این ملت سر تعظیم فرود آوریم

وزیر ورزش و جوانان با ابراز خرسندی از حضور پرشور و گسترده مردم ایران در راهپیمایی چهلمین فجر انقلاب شکوهمند اسلامی ، حماسه آفرینی مردم را ستایش و تاکید کرد : باید در برابر بزرگی ، عزت ، عظمت، اقتدار و صلابت این ملت سر تعظیم فرود آوریم .
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، دکتر مسعود سلطانی فر در مسیر راهپیمایی باشکوه مردم تهران در گفتگو با خبرنگاران با تبریک این روز بزرگ به آزادگان جهان ، ملت قهرمان ایران و فجرآفرینان بهمن ٥٧ اظهار داشت : دستاورد‌های ۴۰ سال گذشته در عرصه‌های مختلف چشمگیر است و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با قدرت و صلابت و اقتدار است و در این ۴۰ سال فراز و نشیب‌هایی را پشت سر گذاشته و توانسته به قله افتخار برسد.

وزیر ورزش و جوانان حضور پرشور مردم در راهپیمایی ٢٢ بهمن امسال را با اشاره به مسیری که پیمودن بسیار گسترده تر از سال های گذشته دانست و افزود :امروز در این باران خیلی افراد فکر می‌کردند ملت در این راهپیمایی حضور پیدا نمی‌کنند و از طرفی تبلیغات و فشار‌ها و همچنین مسائلی همچون تحریم و با در فشار گذاشتن مردم آن‌ها از از حضور منصرف کند، اما حضور مردم در این راهپیمایی بیش از سال‌های دیگر بود.

❇️دکتر سلطانی فر با ستایش از حضور حماسی مردم ایران تصریح کرد:.باید سر تعظیم مقابل این مردم فرود بیاوریم باید به خاطر قدرت و صلابت مردم که در راهپیمایی داشتند به فکر حل مشکلات آن‌ها باشیم و این راهپیمایی ما در صحنه رویارویی با دشمن مقتدر‌تر می‌کند و وظیفه ما را هم سنگین‌تر می‌کند و به امید خدا بتوانیم مشکلات ملت ایران را حل کنیم.

❇️وزیر ورزش و جوانان حضور پرشور جامعه ورزش در راهپیمایی امسال را خوب توصیف کرد و ادامه داد:جامعه ورزش همیشه حضور پر رنگی در راهپیمایی داشته است و همان طور که دیدید هزاران نفر از پیشکسوتان، ورزشکاران و قهرمانان در صحنه حاضر هستند و وظیفه ملی و میهنی خود را انجام می‌دهند

دکتر سلطانی فر دستاوردهای کشور در چهل سال گذشته را در همه عرصه ها را قابل توجه در مقایسه با رژیم قبل دانست و اظهار داشت : بار‌ها گفته ام در عرصه‌های مختلف ورزشی، انقلاب و نظام را ارزیابی می‌کنیم. در ورزش، ایجاد فضا‌های ورزشی را ۸ برابر افزایش دادیم و در بحث مدال آوری از ۲۰ مدال طلای کسب شده در بزرگترین آوردگاه ورزشی دنیا یعنی بازی های المپیک ،۱۶ مدال طلا در بازی های المپیک بعد از انقلاب و ۴ مدال طلا برای قبل از انقلاب بوده که با این تفاسیر افزایش چهار برابری داشته ایم و در رقابت های جهانی نیز با رشد مواجه بوده ایم.

وزیر ورزش و جوانان پیشرفت در ورزش بانوان ، ورزش همگانی و و گسترش امکانات که باید در اختیار مردم باشد را خوب توصیف کرد و اظهار داشت : با همین رویکرد ادامه خواهیم داد تا افتخارات بیشتری را بدست آوریم .

دکتر سلطانی فر مسیر ورزش ایران در دهه پنج انقلاب اسلامی را نیز توجه به ورزش بانوان ،گسترش فضاهای ورزشی بویژه در مناطق روستایی و افتخارات بیشتر در ورزس قهرمانی عنوان کرد .

درباره ی admin

همچنین ببینید

IMG-20180210-WA0036-300x225

مدیر کل روابط عمومی استانداری عنوان کرد :سیاست درهای باز در روابط عمومی را دنبال می کنیم / نیاز به رویکرد دانش بنیان داریم / تولید محتوای نوین و نیازسنجی مخاطبان /حمایت از اقتصاد رسانه

ششمین کنفرانس سالیانه آموزشی تخصصی روابط عمومی های استان ۲۶ بهمن ماه برگزار می‌شود. نشست ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*