جمعه , ۹ خرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / افتتاح پروژه های عمرانی در روستاهای شهرستان دزفول با حضور مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری

افتتاح پروژه های عمرانی در روستاهای شهرستان دزفول با حضور مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری

فتتاح پروژه های عمرانی در روستاهای شهرستان دزفول با حضور مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری

افتتاح پروژه های عمرانی در روستاهای شهرستان دزفول با حضور مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری
به مناسبت ایام الله دهه فجر افتتاح و بهره برداری از ۶ پروژه با هزینه ۱۲ میلیارد ریال در بخش چغامیش شهرستان دزفول افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، با حضور عبدالله حسینی مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری خوزستان، محمد حیدری معاون استاندار و فرماندار ویژه دزفول ، عباس پاپی زاده نماینده شهرستان دزفول چندین پروژه صنعتی و عمرانی در بخش چغامیش شهرستان دزفول افتتاح شد.

کارگاه تولید قطعات بتنی شرکت تعاونی دهیاری های بخش چغامیش با اشتغال مستقیم ۱۰ نفر در شهر چغامیش و پروژه های آسفالت ۳۰۰۰۰ هزار متر مربعی در شهر چغامیش و ۱۲۰۰۰ هزار متر مربع در روستای بلادیه ، افتتاح واحد آتش نشانی و ساختمان دهیاری روستای خیبر و دفتر نمایندگی اداره ورزش و جوانان در بخش چغامیش ، از پروژه هایی تولیدی و عمرانی بودند که همزمان با آغاز ایام الله دهه مبارک فجر افتتاح شدند.

عبدالله حسینی مدیر کل امور ورستایی و شوراها استان خوزستان ضمن تبریک چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) گفت: امروز شاهد یک فعالیت بسیار خوب و هم افزایی در بخش چغامیش شهرستان دزفول بودیم که بدون وابستگی به منابع سیستم بانکی یک فعالیت اقتصادی بوجود آمده است. ما از سال ۹۶ استارت کار خودکفایی و در راستای اقتصاد مقاومتی در کل بخش های استان را شروع کرده و در جلسات منطقه ای که تشکیل دادیم خوشبختانه اتفاقات خوبی در حوزه شوشتر و دزفول و علی الخصوص بخش چغامیش دزفول در بحث ایده های اقتصادی و هم افزایی اتفاق افتاد که منجر به تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در حوزه روستایی شده است. از جمله پروژه های اقتصادی که شرکت تعاونی دهیاری های بخش چغامیش طی سال گذشته انجام داده تاسیس کارگاه تولید قطعات بتنی میباشد که از فضای متروکه بخشداری چغامیش استفاده شده و از تولیدات آن برای کارهای عمرانی دهیاران بخش استفاده میشود. همچنین تاسیس شعبه پست بانک روستایی توسط شرکت دهیاران در روستای سید نور که به سایر شرکت های دهیاری استان خوزستان تعمیم داده شد و نتایج مطلوبی حاصل شده است.

وی در ادامه گفت: بخش چغامیش بعنوان یکی از قطب های بزرگ کشاورزی و دامداری استان خوزستان دارای بیشترین تعداد دام سنگین و سبک استان میباشد که با مدیریت تولیدات لبنی و همچنین مدیریت پسماند دام و استفاده از این ظرفیت مهم ایجاد ارزش افزوده و درآمد برای شرکت های دهیاری و دهیاری های روستاها نمود و با ورود شرکت تعاونی دهیاری های بخش چغامیش در مقوله تجاری سازی پسماند دامی اقدامات خوبی انجام گرفته است.

در ادامه محمد حیدری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان دزفول افزود:تلاش بنده در این مدت این بوده که با عنایت اللهی و انسجام مدیریتی که در شهرستان با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و سایر ارگان ها و نهاد ها بوجود آمده بتوانیم بهتر از گذشته بر مشکلات فائق آییم و خدمت گذار خوبی برای مردم و انقلاب باشیم که نمونه اخیر آن مدیریت حجم عظیم آب سد دز و تخلیه آب سد بصورت حساب شده و دقیق که با وجود شکسته شدن سیل بندها کمترین خسارت و بدون تلفات را داشتیم.

درباره ی admin

همچنین ببینید

IMG-20200528-WA0035

حضور مسوولین استانی در بخش غیزانیه و بررسی روند اجرای پروژه انتقال آب به این بخش

حضور مسوولین استانی در بخش غیزانیه و بررسی روند اجرای پروژه انتقال آب به این ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*