پنج شنبه , ۲۷ تیر ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / ۲فضای آموزشی شش‌کلاسه در امیدیه افتتاح شد

۲فضای آموزشی شش‌کلاسه در امیدیه افتتاح شد

فضای آموزشی شش‌کلاسه در امیدیه افتتاح شد
با حضور استاندار خوزستان دو فضای آموزشی شش‌کلاسه در دو منطقه چاه سالن و جایزان شهرستان امیدیه با اعتباری بالغ بر ۲۲ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

محمد تقی‌زاده، مدیرکل آموزش و پرورش استان اظهار کرد: همزمان با فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ۲ پروژه آموزشی در دو منطقه کم برخوردار استان به بهره‌برداری رسید.

وی ادامه داد: اولین فضای آموزشی مربوط به مدرسه ۱۷ شهریور دهستان چاه سالم امیدیه است که با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال و از محل اعتبارات طرح برکت در این منطقه ساخته شده است.

تقی‌زاده همچنین با بیان اینکه این فضا در زمینی به مساحت ۵ هزار متر مربع ساخته شده است، عنوان کرد: زیربنای این فضای آموزشی شش‌کلاسه بالغ بر یک هزار مترمربع است.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در ادامه با اشاره به دیگر فضای آموزشی افتتاح شده در این شهرستان، خاطرنشان کرد: دبیرستان شش‌کلاسه شهید مفتح نیز با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال و به وسیله شرکت نفت در منطقه جایزان شهرستان امیدیه افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

وی اضافه کرد: این فضای آموزشی در زمینی به مساحت دو هزار و ۵۰۰ مترمربع و زیربنای ۵۵۰ مترمربع ساخته و تحویل آموزش و پرورش امیدیه شده است.

تقی‌زاده در پایان با بیان اینکه آموزش و پرورش خوزستان رتبه دوم کشور را در جذب مشارکت خیرین مدرسه‌ساز از آن خود دارد، یادآور شد: فرهنگ مدرسه سازی مهمترین محل تجلی اراده مردمی در حل مشکلات جامعه است.

درباره ی admin

همچنین ببینید

شریعتی

استاندار خوزستان: کانال های سیلاب‌بر با اهمیت‌تر از سیل بندها هستند

استاندار خوزستان: کانال های سیلاب‌بر با اهمیت‌تر از سیل بندها هستند استاندار خوزستان: کانال های ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*