شنبه , ۲ شهریور ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / فرماندار آغاجاری: برگزاری رزمایش گردان امنیتی مقابله با اغتشاشات نوعی سرمایه گذاری در جهت ایجاد امنیت و آرامش است

فرماندار آغاجاری: برگزاری رزمایش گردان امنیتی مقابله با اغتشاشات نوعی سرمایه گذاری در جهت ایجاد امنیت و آرامش است

فرماندار آغاجاری: برگزاری رزمایش گردان امنیتی مقابله با اغتشاشات نوعی سرمایه گذاری در جهت ایجاد امنیت و آرامش است

فرماندار آغاجاری: برگزاری رزمایش گردان امنیتی مقابله با اغتشاشات نوعی سرمایه گذاری در جهت ایجاد امنیت و آرامش است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری نشست هماهنگی پشتیبانی از رزمایش گردان امنیتی مدافعان حرم به ریاست پاکدل فرماندار و با حضور دیگر اعضا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار آغاجاری افزایش آمادگی جهت مقابله با هرگونه اغتشاش را از مهمترین اهداف برگزاری رزمایش عنوان کرد و افزود: ایجاد اغتشاشات و ناآرامی ها قطعا امنیت را تحت الشعاع قرار خواهد داد که آسیب های ناشی از آن به همه ما می رسد.وقوع هر نوع بی نظمی از عوامل برهم زننده امنیت و آرامش هست و بایستی پیشگیری های لازم در این راستا صورت گیرد.

پاکدل با مهم خواندن برگزاری این رزمایش گفت: سپاه ناحیه آغاجاری اگرچه به عنوان متولی این رزمایش می باشد اما نیاز هست که در برگزاری آن به صورت فرابخشی و بین بخشی عمل کنیم و مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان در راستای عمل به وظیفه ذاتی خود مکلف به همکاری لازم با بسیج جهت برگزاری هر چه بهتر رزمایش امنیتی هستند. احساس امنیت و آرامش به تمامی ما بر می گردد، چون در سایه برقراری امنیت است که می توان در آسایش و آرامش زندگی کرد و با از بین رفتن امنیت، زندگی ما به مخاطره خواهد افتاد.

پاکدل فرماندار بیان داشت: اگر مجاهدت،فداکاری و ایثارگری شهدا نبود اکنون ما در این مسئولیت قرار نداشتیم و نیاز هست با همکاری در برگزاری این قبیل مناسبت ها و برنامه ها ضمن بزرگداشت شهدای گرانقدر،به نوعی سرمایه گذاری بسیار خوبی در جهت ایجاد امنیت و آرامش جامعه صورت گیرد.سپاه، نیروی انتظامی و دیگر نهادهای امنیتی و اطلاعاتی نقش بسیار زیادی در برقراری امنیت در کشور دارند و این آرامش را مدیون رشادت های این عزیزان هستیم.

گفتنی است رزمایش گردان امنیتی مقابله با اغتشاشات و ناآرامی ها به مدت دو روز طی روزهای پنجشنبه و جمعه (۴ و ۵ بهمن ماه ۱۳۹۷ ) در شهرستان آغاجاری برگزار خواهد شد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

دکتر شریعتی (59)

پیام تبریک استاندار خوزستان در پی قهرمانی تیم فوتبال بانوان اویسا خوزستان در لیگ یک کشور و صعود به لیگ برتر

پیام تبریک استاندار خوزستان در پی قهرمانی تیم فوتبال بانوان اویسا خوزستان در لیگ یک ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*