جمعه , ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / فرماندار آغاجاری: برگزاری رزمایش گردان امنیتی مقابله با اغتشاشات نوعی سرمایه گذاری در جهت ایجاد امنیت و آرامش است

فرماندار آغاجاری: برگزاری رزمایش گردان امنیتی مقابله با اغتشاشات نوعی سرمایه گذاری در جهت ایجاد امنیت و آرامش است

فرماندار آغاجاری: برگزاری رزمایش گردان امنیتی مقابله با اغتشاشات نوعی سرمایه گذاری در جهت ایجاد امنیت و آرامش است

فرماندار آغاجاری: برگزاری رزمایش گردان امنیتی مقابله با اغتشاشات نوعی سرمایه گذاری در جهت ایجاد امنیت و آرامش است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری نشست هماهنگی پشتیبانی از رزمایش گردان امنیتی مدافعان حرم به ریاست پاکدل فرماندار و با حضور دیگر اعضا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار آغاجاری افزایش آمادگی جهت مقابله با هرگونه اغتشاش را از مهمترین اهداف برگزاری رزمایش عنوان کرد و افزود: ایجاد اغتشاشات و ناآرامی ها قطعا امنیت را تحت الشعاع قرار خواهد داد که آسیب های ناشی از آن به همه ما می رسد.وقوع هر نوع بی نظمی از عوامل برهم زننده امنیت و آرامش هست و بایستی پیشگیری های لازم در این راستا صورت گیرد.

پاکدل با مهم خواندن برگزاری این رزمایش گفت: سپاه ناحیه آغاجاری اگرچه به عنوان متولی این رزمایش می باشد اما نیاز هست که در برگزاری آن به صورت فرابخشی و بین بخشی عمل کنیم و مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان در راستای عمل به وظیفه ذاتی خود مکلف به همکاری لازم با بسیج جهت برگزاری هر چه بهتر رزمایش امنیتی هستند. احساس امنیت و آرامش به تمامی ما بر می گردد، چون در سایه برقراری امنیت است که می توان در آسایش و آرامش زندگی کرد و با از بین رفتن امنیت، زندگی ما به مخاطره خواهد افتاد.

پاکدل فرماندار بیان داشت: اگر مجاهدت،فداکاری و ایثارگری شهدا نبود اکنون ما در این مسئولیت قرار نداشتیم و نیاز هست با همکاری در برگزاری این قبیل مناسبت ها و برنامه ها ضمن بزرگداشت شهدای گرانقدر،به نوعی سرمایه گذاری بسیار خوبی در جهت ایجاد امنیت و آرامش جامعه صورت گیرد.سپاه، نیروی انتظامی و دیگر نهادهای امنیتی و اطلاعاتی نقش بسیار زیادی در برقراری امنیت در کشور دارند و این آرامش را مدیون رشادت های این عزیزان هستیم.

گفتنی است رزمایش گردان امنیتی مقابله با اغتشاشات و ناآرامی ها به مدت دو روز طی روزهای پنجشنبه و جمعه (۴ و ۵ بهمن ماه ۱۳۹۷ ) در شهرستان آغاجاری برگزار خواهد شد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

واکنش آمریکا به پیشنهاد ظریف برای مبادله زندانیان/چهار هدف پنهان ترامپ از تحریم نفت ایران/کشته شدن بیش از ۱۶۰۰ غیرنظامی در حملات ائتلاف آمریکا به رقه/گفت‌وگوی پامپئو و وزیر خارجه قطر درباره ایران

واکنش آمریکا به پیشنهاد ظریف برای مبادله زندانیان/چهار هدف پنهان ترامپ از تحریم نفت ایران/کشته ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*