پنج شنبه , ۱۲ تیر ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / تاکید استاندار خوزستان بر تمرکز در بخش پیشگیری در امر مبارزه با مفاسد اقتصادی

تاکید استاندار خوزستان بر تمرکز در بخش پیشگیری در امر مبارزه با مفاسد اقتصادی

تاکید استاندار خوزستان بر تمرکز در بخش پیشگیری در امر مبارزه با مفاسد اقتصادی

تاکید استاندار خوزستان بر تمرکز در بخش پیشگیری در امر مبارزه با مفاسد اقتصادی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان روز شنبه ۱۵ دی ماه نشست غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان با مدیرکل و معاونین و مدیران اداره کل بازرسی استان در محل این اداره کل برگزار شد.
در ابتدای این نشست مدیرکل بازرسی خوزستان گزارشی از اقدامات و برنامه های این اداره کل ارائه داد.
در ادامه استاندار خوزستان با اشاره به اهمیت رعایت قوانین گفت: رعایت قوانين و مقررات و پیشگیری از فساد منجر به توسعه میشود.
شریعتی افزود: جوامع توسعه یافته با پیشگیری از فساد از طریق بهره گیری از قوانین مدون، شفاف و کارآمد توانستند به رشد اقتصادی قابل ملاحظه ای دست یابند.
استاندار خوزستان یادآور شد: در دین اسلام مکرر بر این موضوع تاکید شده است از سوی دیگر هم حق الناس است که ما به آن متعهد هستیم و باید در جهت سالمسازی، کاهش فساد و افزایش بهره وری حرکت کنیم.
شریعتی خاطرنشان کرد: عمده تمرکز ما بایست پیشگیرانه باشد. بعضاً که برخی مدیران نکته ای مطرح کرده اند با تعامل مسایل اصلاح شده است.
شریعتی ادامه داد: حفظ سلامت نباید منجر به ایستایی و ممانعت از کار باشد که خوشبختانه اینگونه نبوده است و مسئولان نهادهای نظارتی در واقع دستیار مدیران اجرایی هستند و به آنها در مورد مشکلات احتمالی در امور مختلف و جزئیات قوانین و مقررات مشورت و راهنمایی میدهند.
استاندار خوزستان در پایان خطاب به مدیران سازمان بازرسی گفت: از تلاشی که در کمک به دستگاه های اجرایی دارید صمیمانه تشکر می کنم.
کد:

درباره ی admin

همچنین ببینید

آذری: ۵۰ درصد راه مانده است / تیم‌داری فولاد در فوتبال بانوان مطرح نیست

آذری: ۵۰ درصد راه مانده است / تیم‌داری فولاد در فوتبال بانوان مطرح نیست آذری: ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*