شنبه , ۱۴ تیر ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / اراده دولت واگذاری استقلال و پرسپولیس است / سرمربی تیم ملی والیبال۱۷ دی وارد کشور می‌شود

اراده دولت واگذاری استقلال و پرسپولیس است / سرمربی تیم ملی والیبال۱۷ دی وارد کشور می‌شود

اده دولت واگذاری استقلال و پرسپولیس است / سرمربی تیم ملی والیبال۱۷ دی وارد کشور می‌شود
اراده دولت واگذاری استقلال و پرسپولیس است / سرمربی تیم ملی والیبال۱۷ دی وارد کشور می‌شود

مدیرکل دفتر توسعه ورزش حرفه ای و امور باشگاه‌های وزارت ورزش و جوانان و سرپرست فدراسیون والیبال در حاشیه دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی آخرین وضعیت فدراسیون والیبال، سرمربی تیم ملی و واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را تشریح کرد.
به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان آذربایجان غربی، افشین داوری سرپرست فدراسیون والیبال در ارومیه گفت: هم‌اکنون ۷ هیات استانی والیبال با سرپرست اداره می‌شوند که برای شرکت در مجمع انتخاباتی فدراسیون باید مراحل برگزاری مجامع استانی را طی کرده تا رؤسای انتخاب شده، امکان رای دادن در مجمع فدراسیون را داشته باشند.
وی ادامه داد: بعد از معرفی همه روسای هیات‌های استانی، انتخابات فدراسیون با برنامه‌ریزی های لازم و اعلام قبلی برگزار خواهدشد.
وی افزود: در مورد تغییر دکتر ضیایی، با توجه به تصویب و ابلاغ قانون منع بکارگیری بازنشستگان در فدراسیون‌های ورزشی توسط مجلس شورای اسلامی، همه موظف به اجرای آن بودیم که جناب ضیایی هم از این قانون مستثنی نبودند و وزارت ورزش و جوانان نیز براساس این مصوبه قانونی نسبت به انتخاب سرپرست اقدام کرد.
سرپرست فدراسیون والیبال در مورد تیم دورنای ارومیه که شاکله اصلی تیم ملی نوجوانان والیبال را تشکیل می دهد اظهار کرد: از متولیان این باشگاه که با حمایت خود از نوجوانان، انگیزه مضاعفی را به آنان بخشیده‌اند، تشکر و قدردانی می‌کنم و امیدواریم با این حمایت شاهد حضور این نوجوانان درتیم‌ملی بزرگسالان در آینده‌ای نزدیک باشیم.
داوری در مورد سرمربی تیم ملی هم گفت: متمم قرارداد کولاکوویچ خردادماه امسال امضا شده و ایشان ۱۷ دی‌ماه وارد ایران می شوند تا در مورد آینده تیم ملی و ایشان مذاکره کنیم.
وی در مورد میزبانی ارومیه هم گفت: این میزبانی اتفاق خوبی است که می تواند تاثیر بسیار زیادی در پیشرفت، توسعه و معرفی شهر ارومیه در سطح جهانی باشد چراکه این مسابقات بیشترین تماشاگر تلویزیونی را دارد.
مدیرکل دفتر توسعه ورزش حرفه ای و امور باشگاه‌ها وزارت ورزش و جوانان در مورد وضعیت واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس هم گفت: با توجه به اراده قوی دولت مبنی بر واگذاری دو تیم پایتخت، وزارت ورزش و جوانان تمام تلاش خود را برای خصوصی کردن دو باشگاه انجام می‌دهد و شرایط برای وقوع این اتفاق آماده است ضمن اینکه در آخرین جلسه نیز با حضور نمایندگان اتاق بازرگانی و سازمان خصوصی‌سازی مدل‌های واگذاری ارائه شد تا بهترین نحوه واگذاری مشخص شود.
وی ادامه داد: هم اکنون منتظر سازمان خصوصی سازی برای مشخص شدن زمان و نحوه واگذاری هستیم.

درباره ی admin

همچنین ببینید

IMG-20200702-WA0165

بازدید نماینده مردم شریف اندیمشک در مجلس شورای اسلامی ، افشین حیدری مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان ، فرماندار از پروژه های ورزشی شهرستان اندیمشک

بازدید نماینده مردم شریف اندیمشک در مجلس شورای اسلامی ، افشین حیدری مدیر کل ورزش ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*