پنج شنبه , ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان خبرداد: پیشرفت ۸۶ درصدی ساخت پالایشگاه گاز بیدبلند بهبهان

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان خبرداد: پیشرفت ۸۶ درصدی ساخت پالایشگاه گاز بیدبلند بهبهان

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان خبرداد:
پیشرفت ۸۶ درصدی ساخت پالایشگاه گاز بیدبلند بهبهان
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از معافیت گمرکی ورود ماشین‌آلات و تجهیزات پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس بهبهان خبر داد و گفت: این پالایشگاه در حال حاضر دارای پیشرفت فیزیکی ۸۶ درصدی است و سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

امیرحسین نظری با اشاره به پیگیری‌ها برای بهره‌مندی از معافیت گمرکی ورود ماشین آلات و تجهیزات این پالایشگاه اظهار کرد: تلاش‌هایی انجام گرفت تا این شرکت برای ورود ماشین آلات به درون کشور از معافیت پرداخت گمرکی بهره‌مند شود و با همکاری و مساعدتی که از سوی اداره کل گمرک انجام گرفت، خوشبختانه توانستیم این مجوز را دریافت کنیم.

وی افزود: اقدامات بسیاری خوبی در بحث تجهیز و ساخت این پالایشگاه در حال انجام است و با توجه به این‌که این پالایشگاه در حال حاضر دارای پیشرفت فیزیکی ۸۶ درصدی است، سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

نظری ادامه داد: پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس بر اساس خوراک گازهای فلر منطقه طراحی شده تا پس از جمع‌آوری این فلرها، آن‌ها را به گازهای متان، اتان و پروپان وLPG تفکیک و بخش مهمی از مواد اولیه سایر پتروشیمی‌ها و گاز شهری منطقه را تامین کند.

وی با اشاره به سرمایه‌گذاری سه میلیارد دلاری در این پالایشگاه، خاطرنشان کرد: در برنامه است تا بخشی از محصولات تولید شده در این پالایشگاه از بندر ماهشهر صادر شود.

درباره ی admin

همچنین ببینید

مثلث دفاعی استقلال؛ رقابت در حد تیم ملی

مثلث دفاعی استقلال؛ رقابت در حد تیم ملی سه هافبک دفاعی استقلال این روزها رقابت ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*