سه شنبه , ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / حاشیه نگاری حضور دکتر سلطانی فر و قهرمانان در آسایشگاه کهریزک

حاشیه نگاری حضور دکتر سلطانی فر و قهرمانان در آسایشگاه کهریزک

حاشیه نگاری حضور دکتر سلطانی فر و قهرمانان در آسایشگاه کهریزک
حاشیه نگاری حضور دکتر سلطانی فر و قهرمانان در آسایشگاه کهریزک

روز به یادماندنی وزیر ورزش و جوانان در آسایشگاه خیریه کهریزک / تقدیر از قهرمانان معلول و بازدید از بخش های مختلف، پینگ بازی دکتر سلطانی فر تا نمایشی از توانمندی های مددجویان

:small_red_triangle_down:

:small_red_triangle_down:وزیر ورزش و جوانان با همراهی قهرمانانی چون احسان حدادی ، حمیداستیلی و حسین توکلی با مددجویان مدال آور در رشته های ورزشی معلولان آسایشگاه خیریه کهریزک دیدار و از آنها تقدیر و تجلیل کرد .

:small_red_triangle_down:به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، در بیستمین روز از آذرماه در یک روز سرد پاییزی
دکتر سلطانی فر در آسایشگاه کهریزک حضور یافت و ساعاتی را در کنار مددجویان این آسایشگاه سپری کرد.
دکتر سلطانی فر ابتدا بر سر مزار زنده یاد دکتر حکیم زاده مؤسس این بنای خیریه حضور یافت و با ذکر فاتحه یاد و خاطره این خیر نیک اندیش را گرامی داشت .

:small_red_triangle_down:حضور وزیر ورزش و جوانان با استقبال مسولان این آسایشگاه و مددجویان بویژه مددجویان قهرمان همراه شد .

:small_red_triangle_down:احسان حدادی پرافتخارترین ورزشکار ایران در تاریخ بازی های آسیایی که چهار مدال طلا به ارمغان آورده است ؛ حسین توکلی وزنه برداری که در المپیک ٢٠٠٠ سیدنی مدال طلا برای کاروان ایران به ارمغان آورد و حمید استیلی که گل به یادماندنی او به آمریکادر جام جهانی ١٩٩٨ همچنان در اذهان باقی مانده است در کنار وزیر ورزش و جوانان ساعات خاطره انگیزه را برای مددجویان قهرمان به ارمغان آوردند.

:small_red_triangle_down:در این دیدار برخی از خیران آسایشگاه کهریزک نیز در کنار وزیر ورزش و جوانان حضور یافتند .

:small_red_triangle_down:برانوش نیک بین ،مازیار ناظمی ، سردار قاسمی و رضا گلمحمدی هم از جمله مدیران ستادی و استانی وزارت ورزش و جوانان در این دیدار ها حضور داشتند و همراه با دکتر سلطانی فر با حضور در بخش های مختلف آسایشگاه با مددجویان دیدار و گفتگو کردند .

:small_red_triangle_down:در حاشیه دیدار دکتر سلطانی فر و مدیران و قهرمانانی از مدد جویان ، خاطرات دوران قهرمانی مددجویان معلول مرور شد و مددجویان نیز از دکتر سلطانی فر و قهرمانان در خصوص مسایل روز ورزش ایران سوال می کردند .

:small_red_triangle_down:عبدالحسین شهبازی یکی از فوتبالیست های قدیمی تهران هم دقایقی با دکتر سلطانی فر در خصوص مسائل مختلف گفتگو کرد.

:small_red_triangle_down:دکتر سلطانی فر در بازدید از بخش های مختلف با بسیاری از مددجویان خوش و بش کرد و با آنها به گفتگو پرداخت .
وزیر ورزش و جوانان با حضور در سایت تمرینی ورزشکاران پرتابگر معلول دقایقی با آنها به گفتگو پرداخت.
دکتر سلطانی فر پیشنهاد داد که با توجه به حضور احسان حدادی؛ یکی از پرتابگران دیسک معلول با نام حسین خرسند با حدادی مسابقه دهد که این مسابقه برگزار و جو با نشاطی بوجود آمد.

:small_red_triangle_down:وزیر ورزش و جوانان با تک تک قهرمانان معلول که در حال تمرین بودند گفتگو کرد و نظاره گر تمرینات آنها شد.
دکتر سلطانی فر بارها ورزشکاران را مورد تشویق خود قرار داد.

:small_red_triangle_down:وزیر ورزش و جوانان همچنین در مجموعه ورزشی پوریای ولی آسایشگاه کهریزک حضور یافت و از نزدیک تمرینات ورزشکاران معلول رشته های تنیس روی میز ، بوچیا ، دارت و فوتبالدستی دیدن کرد و با آنها هم به گفتگو پرداخت .

:small_red_triangle_down:وزیر ورزش و جوانان ،حسین توکلی قهرمان وزنه برداری المپیک ، احسان حدادی نایب قهرمان المپیک و مازیار ناظمی مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی ورزش و جوانان هم دقایقی با ورزشکاران به بازی تنیس روی میز پرداختند .جالب آنکه تنیسورها از قدرت خوبی برخوردار بودند و بازی احسان حدادی و حسین توکلی با قهرمانان معلول جدی شد و اتفاقا شکست خوردند .

:small_red_triangle_down:در زمان حضور دکتر سلطانی فر در مجموعه ورزشی پوریای ولی ،گروهی از هنرمندان آسایشگاه کهریزک به اجرای برنامه موسیقی پرداختند و با اجرای سرودهای حماسی فضای دلنشینی را به ارمغان آوردند .

:small_red_triangle_down:در مراسمی هم که در مجموعه ورزشی پوریای ولی برگزار شد ، از ده نَفَر از قهرمانان معلول در رقابتهای کشوری و بین المللی با حضور دکتر سلطانی فر تجلیل به عمل آمد.
قرار بود از ٤٢ قهرمان تجلیل به عمل آید که اکثر قهرمانان در مسابقات مختلف داخلی و برون مرزی حضور داشتند .

:small_red_triangle_down:در این بازدید کلیپی از نمایش اقتدار و توانمندی مددجویان در زمینه ورزش و هنر به نمایش درآمد.

:small_red_triangle_down:وزیر ورزش و جوانان هم نشستی با اعضا هیات امنای آسایشگاه کهریزک داشت .

درباره ی admin

همچنین ببینید

با ابلاغ سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان صورت گرفت / کارکنان آسیب پذیرتر در برابر بیماری کرونا از مرخصی بدون احتساب برخوردار میشوند

با ابلاغ سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان صورت گرفت / کارکنان آسیب پذیرتر ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*