چهارشنبه , ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / بازدید مدیرکل روابط عمومی استانداری از انجمن خیریه ۱۴ معصوم (ع)

بازدید مدیرکل روابط عمومی استانداری از انجمن خیریه ۱۴ معصوم (ع)

بازدید مدیرکل روابط عمومی استانداری از انجمن خیریه ۱۴ معصوم (ع)

بازدید مدیرکل روابط عمومی استانداری از انجمن خیریه ۱۴ معصوم (ع)

مدیرکل روابط عمومی و امور بین المل استانداری خوزستان روز سه شنبه ۶ آذر ماه همراه با مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان از انجمن خیریه ۱۴ معصوم بازدید کرد.

در جریان این بازدید قرار شد در راستای گسترش فرهنگ نیکوکاری و سهولت در فعالیت های این انجمن هماهنگی هایی با دستگاه های اجرایی صورت پذیرد.

سعید رضوانی در این بازدید با تقدیر از فعالیت های منسجم و هماهنگ این مجموعه گفت: این انجمن نقش مهمی در گسترش فرهنگ نیکوکاری و امور خیریه دارد و با توجه به اینکه در بخش های دولتی امکانات محدود و بروکراسی و موانع اداری مختلف امکان مشارکت را کم میکند اما در بخش کمک های مردمی این محدودیت ها نیست و مشارکت اجتماعی بسیار بیشتر و موثرتر از بخش دولتی است انجمن خیریه ۱۴ معصوم (ع) نقش سازنده ای در این زمینه میتواند داشته باشد.

در این بازدید همچنین تعدادی کتاب و اقلام فرهنگی از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان برای استفاده جامعه تحت پوشش این انجمن اهدا شد.

انجمن خیریه ۱۴ معصوم (ع) در سال ۶۷ تاسیس شد و در زمینه های مختلف امور خیریه از جمله تهیه مسکن، پوشاک، خوراک، خدمات آموزشی و برنامه های فرهنگی به مددجویان خدمات ارائه میدهد.

این انجمن حدود ۱۵۰۰ خانوار را تحت پوشش حمایت های خود دارد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

۳۶.۱ میلیارد دلار با دستور روحانی به «سلیمانیه عراق» منتقل شد

۳۶.۱ میلیارد دلار با دستور روحانی به «سلیمانیه عراق» منتقل شد ۳۶.۱ میلیارد دلار با ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*