چهارشنبه , ۹ بهمن ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / پس از دیدار اعضای مجمع باشگاه استقلال با وزیر ورزش و جوانان امیرحسین فتحی: ورزشگاه اختصاصی استقلال بزودی کلنگ می خورد

پس از دیدار اعضای مجمع باشگاه استقلال با وزیر ورزش و جوانان امیرحسین فتحی: ورزشگاه اختصاصی استقلال بزودی کلنگ می خورد

پس از دیدار اعضای مجمع باشگاه استقلال با وزیر ورزش و جوانان
امیرحسین فتحی: ورزشگاه اختصاصی استقلال بزودی کلنگ می خورد
امیرحسین فتحی: ورزشگاه اختصاصی استقلال بزودی کلنگ می خورد

مدیر عامل باشگاه استقلال صبح امروز پس تشکیل مجمع باشگاه استقلال به ریاست وزیر ورزش و جوانان گفت: دکتر سلطانی فر تاکید ویژه در خصوص توجه به تیم های پایه باشگاه استقلال دارند.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان امیرحسین فتحی نشست صبح امروز با وزیر ورزش و جوانان را بسیار مفیذ و کاربردی توصیف کرد و گفت: در مجمع امروز گزارش عملکرد مالی باشگاه استقلال طی سال های ۹۳ تا ۹۷ توسط هیات مدیره خدمت دکتر سلطانی فر ارائه شد.
مدیر عامل باشگاه استقلال ادامه داد: گزارش حسابرس باشگاه نیز امروز ارائه شد و به تایید اعضای مجمع رسید و مقرر شد هیات مدیره نسبت به مواردی که اعضای محترم مجمع به آن تشکیک یا تردید داشتند پیگیری و رسیدگی لازم را انجام دهد. همچنین در خصوص آینده باشگاه بحث شد و امیدواریم بتوانیم مواردی را که مد نظر اعضا و ریاست محترم مجمع هست را براورده کنیم تا آینده روشنی برای باشگاه رقم بخورد.
وی در خصوص مهم ترین خواسته های اعضای مجمع گفت: توجه ویژه به تیم های پایه و استفاده باشگاه از نفرات خودی، صادرات بازیکن به تیم های خارجی و احداث یک مجموعه ورزشی اختصاصی برای باشگاه از مواردی بود که به توسط وزیر محترم ورزش به هیات مدیره به طور جدی تکلیف شد که پیگیر آن باشند.
فتحی در پایان در خصوص مکان و زمان بهره برداری از مجموعه ورزشی استقلال گفت: دو مکان را شناسایی کردیم و کار مطالعاتی بر روی آن انجام می دهیم و امیدواریم بزودی بعد از نهایی شدن فاز های اول و دوم این مجموعه، موارد را به اظلاع عموم برسانیم.

درباره ی admin

همچنین ببینید

نیاز فوری به اهدای خون در خوزستان

نیاز فوری به اهدای خون در خوزستان مدیرکل انتقال خون خوزستان از کمبود شدید خون ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*