پنج شنبه , ۲۳ آبان ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / تلاش جمعی برای حل مشکل اهالی کوی فرهنگیان باغملک

تلاش جمعی برای حل مشکل اهالی کوی فرهنگیان باغملک

صبح امروز ۳۰آذرماه شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، معاونت برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و مسئولین تلمبه خانه شهید ملک شرکت نفت با حضور در کوی فرهنگیان به بررسی میدانی مشکلات اهالی این محله پرداختند. در ضمن این بازدید و با حضور تنی چند از اهالی و دیدار چهره به چهره جزئیاتِ مشکلات اهالی را استماع نموده و پس از آن با حضور در دفتر شهردار باغملک به بحث و رایزنی در مورد مشکلات اصلی این محله پرداختند.

🔹 *شهردار باغملک* در پایان جلسه با اشاره به تلاش های اعضای محترم و پرتلاش شورای اسلامی شهر و شهرداری باغملک جهت مرتفع نمودن این مشکل گفتند: متاسفانه مشکل اصلی این محله عبور خطوط لوله شرکت نفت می باشد که از لحاظ قانونی و بمنظور رعایت اصول ایمنی در حریم این لوله ها هر گونه فعالیت عمرانی مستلزم رعایت موازین و قوانین شرکت نفت می باشد و محدودیت های بسیاری در این خصوص داریم .

🔹 *مهندس سعادت* در ادامه گفتند: خوشبختانه در این جلسه و با مساعدت و همکاری جناب مهندس رضوی مدیریت محترم تلمبه خانه شهید ملک به توافقاتی نیز دست پیدا کردیم و در اسرع وقت و تا جایی که قوانین و اصول ایمنی اجازه فعالیت دهند ان شااله در رفع مشکل خیابان مذکور در کوی فرهنگیان همکاری و اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

ضرورت بازنگری فعالیت سمن‌ها برای پیشگیری از تضعیف ماموریت و ماهیت آن‌ها

ضرورت بازنگری فعالیت سمن‌ها برای پیشگیری از تضعیف ماموریت و ماهیت آن‌ها عضو هیات علمی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*