شنبه , ۳۰ شهریور ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / نشست انجمن های مردم نهاد با دادستان عمومی و انقلاب شهرستان باغملک برگزار شد

نشست انجمن های مردم نهاد با دادستان عمومی و انقلاب شهرستان باغملک برگزار شد

نشست انجمن های مردم نهاد با دادستان عمومی و انقلاب شهرستان باغملک برگزار شد

دغدغه همه ما محیط زیست ، منابع طبیعی و عدم وجود پایگاه انتقال خون در شهرستان است*
نشست انجمن های مردم نهاد با دکتر رحمان بن سعید دادستان عمومی و انقلاب در دادگستری شهرستان باغملک برگزار شد.

♻️ *دکتر رحمان بن سعید دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ضمن خیر مقدم به مدیران انجمن های مردم نهاد بیان کرد*: ما میدانیم که همه این مدیران انجمن های مردم نهاد و دوستداران محیط زیست اکثراً یا کشاورز هستند و یا شغلی ندارند که زحمات شما قابل تقدیر میباشد و قابل جبران هم نیست ، تلاش شما قلبی است که هیچ جوابی به آن نمیتوان داد و یک معامله با خداست که به همه شما خسته نباشید میگوییم.

♻️ *وی با بیان اینکه مدیران انجمن با تشریح فعالیت های خود و ارائه گزارش میتوانند بهتر فعالیت کنند افزود*: همه ما یک دغدغه هایی مثل محیط زیست ، منابع طبیعی ، عدم وجود پایگاه انتقال خون و…… را داریم و در شهرستان ضروریات و بدیهیات وجود دارد ، اما متاسفانه مردم از داشتن برخی امکانات ضروری محروم هستند.

♻️ *دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ادامه داد*: به اعتقاد من مسئولین در زمینه بهداشت محیط ، حفظ منابع طبیعی و فرهنگ عمومی شهرستان باید دارای چشم انداز بلند مدت باشند.

♻️ *وی یادآور شد*: با زمین خواران و کوه خواران باید به طور جدی برخورد کرد و در گردشگری اگر اقدامی هم صورت گرفت کافی نبوده است و باید تمهیدات جدی در بهداشت و رفاه حال مسافرین و حتی زائرین و شناساندن مناطق زیارتی و سیاحتی این شهرستان از طرف متولیان امر در نظر گرفته شود.

♻️ *دکتر بن سعید در پایان ضمن تقدیر و تشکر از مدیران و اعضای انجمن های مردم نهاد خاطر نشان کرد*: اخیراً شکار پرندگان وحشی و قطع درختان جهت تهیه ذغال بسیار زیاد شده است که امیدواریم بتوانیم با تلاش مستمر و تعاملات همه نهادهای رسمی و مردمی مدیون نسل آینده نباشیم.

♻️ در ادامه مدیران انجمن های مردم نهاد با بیان مشکلات و دغدغه های محیط زیست و طبیعت و مشکلات افراد تالاسمی به ایراد سخن پرداختند و از دادستان عمومی و انقلاب شهرستان درخواست همکاری کردند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

کارشناس اسرائیلی: در صورت بروز جنگ با ایران، عربستان نابود خواهد شد

کارشناس اسرائیلی: در صورت بروز جنگ با ایران، عربستان نابود خواهد شد کارشناس اسرائیلی: در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*