سه شنبه , ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / نشست انجمن های مردم نهاد با دادستان عمومی و انقلاب شهرستان باغملک برگزار شد

نشست انجمن های مردم نهاد با دادستان عمومی و انقلاب شهرستان باغملک برگزار شد

نشست انجمن های مردم نهاد با دادستان عمومی و انقلاب شهرستان باغملک برگزار شد

دغدغه همه ما محیط زیست ، منابع طبیعی و عدم وجود پایگاه انتقال خون در شهرستان است*
نشست انجمن های مردم نهاد با دکتر رحمان بن سعید دادستان عمومی و انقلاب در دادگستری شهرستان باغملک برگزار شد.

♻️ *دکتر رحمان بن سعید دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ضمن خیر مقدم به مدیران انجمن های مردم نهاد بیان کرد*: ما میدانیم که همه این مدیران انجمن های مردم نهاد و دوستداران محیط زیست اکثراً یا کشاورز هستند و یا شغلی ندارند که زحمات شما قابل تقدیر میباشد و قابل جبران هم نیست ، تلاش شما قلبی است که هیچ جوابی به آن نمیتوان داد و یک معامله با خداست که به همه شما خسته نباشید میگوییم.

♻️ *وی با بیان اینکه مدیران انجمن با تشریح فعالیت های خود و ارائه گزارش میتوانند بهتر فعالیت کنند افزود*: همه ما یک دغدغه هایی مثل محیط زیست ، منابع طبیعی ، عدم وجود پایگاه انتقال خون و…… را داریم و در شهرستان ضروریات و بدیهیات وجود دارد ، اما متاسفانه مردم از داشتن برخی امکانات ضروری محروم هستند.

♻️ *دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ادامه داد*: به اعتقاد من مسئولین در زمینه بهداشت محیط ، حفظ منابع طبیعی و فرهنگ عمومی شهرستان باید دارای چشم انداز بلند مدت باشند.

♻️ *وی یادآور شد*: با زمین خواران و کوه خواران باید به طور جدی برخورد کرد و در گردشگری اگر اقدامی هم صورت گرفت کافی نبوده است و باید تمهیدات جدی در بهداشت و رفاه حال مسافرین و حتی زائرین و شناساندن مناطق زیارتی و سیاحتی این شهرستان از طرف متولیان امر در نظر گرفته شود.

♻️ *دکتر بن سعید در پایان ضمن تقدیر و تشکر از مدیران و اعضای انجمن های مردم نهاد خاطر نشان کرد*: اخیراً شکار پرندگان وحشی و قطع درختان جهت تهیه ذغال بسیار زیاد شده است که امیدواریم بتوانیم با تلاش مستمر و تعاملات همه نهادهای رسمی و مردمی مدیون نسل آینده نباشیم.

♻️ در ادامه مدیران انجمن های مردم نهاد با بیان مشکلات و دغدغه های محیط زیست و طبیعت و مشکلات افراد تالاسمی به ایراد سخن پرداختند و از دادستان عمومی و انقلاب شهرستان درخواست همکاری کردند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

چهارشنبه، ورود سامانه بارشی جدید به خوزستان

چهارشنبه، ورود سامانه بارشی جدید به خوزستان چهارشنبه، ورود سامانه بارشی جدید به خوزستان مدیرکل ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*