شنبه , ۳۰ شهریور ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / تردد ۳۰۰ هزار نفر از زائران اربعین حسینی از مرزهای شلمچه و چذابه

تردد ۳۰۰ هزار نفر از زائران اربعین حسینی از مرزهای شلمچه و چذابه

تردد ۳۰۰ هزار نفر از زائران اربعین حسینی از مرزهای شلمچه و چذابه

تردد ۳۰۰ هزار نفر از زائران اربعین حسینی از مرزهای شلمچه و چذابه

استاندار خوزستان گفت: تا امروز حدود ۳۰۰ هزار نفر از زائران اربعین حسینی از مرزهای شلمچه و چذابه برای زیارت عتبات عالیات عبور کرده اند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان غلامرضا شریعتی شامگاه دوشنبه ۳۰ مهرماه در گفت و گو با شبکه خبر گفت: در مرزهای شلمچه و چذابه با زیرساخت های خوبی که ایجاد شده است در دو سال گذشته مشکل خاصی نداشتیم.

استاندار خوزستان افزود: در مرز چذابه بیش از ۴۰ هکتار پارکینگ با ظرفیت بیش از ۳۰ هزار خودرو و مجهز به دوربین پلاک خوان و دیوار های بتنی داریم همچنین در مرز شلمچه پارکینگ ۱۲۰ هکتاری با ظرفیت ۷۰ هزار خودرو بصورت مجهز و بدون مشکل خاصی به زائران اربعین حسینی خدمات ارائه می دهد.

رئیس ستاد اربعین حسینی خوزستان ادامه داد: همچنین چشمه‌های استحمام و امکانات بین راهی و مواکب متعدد در حال خدمت رسانی به زائران در هر دو مرز چذابه و شلمچه هستند و خوشبختانه مشکل خاصی در این زمینه نداریم.

شریعتی تصریح کرد: امسال در مرز چذابه طرح جامع مواکب اجرا شد همچنین راه های مواصلاتی را توسعه دادیم و تا امروز هم ۳۰۰ هزار نفر از مرزهای شلمچه و چذابه برای زیارت عتبات عالیات عبور کرده اند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

کارشناس اسرائیلی: در صورت بروز جنگ با ایران، عربستان نابود خواهد شد

کارشناس اسرائیلی: در صورت بروز جنگ با ایران، عربستان نابود خواهد شد کارشناس اسرائیلی: در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*