سه شنبه , ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / تردد ۳۰۰ هزار نفر از زائران اربعین حسینی از مرزهای شلمچه و چذابه

تردد ۳۰۰ هزار نفر از زائران اربعین حسینی از مرزهای شلمچه و چذابه

تردد ۳۰۰ هزار نفر از زائران اربعین حسینی از مرزهای شلمچه و چذابه

تردد ۳۰۰ هزار نفر از زائران اربعین حسینی از مرزهای شلمچه و چذابه

استاندار خوزستان گفت: تا امروز حدود ۳۰۰ هزار نفر از زائران اربعین حسینی از مرزهای شلمچه و چذابه برای زیارت عتبات عالیات عبور کرده اند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان غلامرضا شریعتی شامگاه دوشنبه ۳۰ مهرماه در گفت و گو با شبکه خبر گفت: در مرزهای شلمچه و چذابه با زیرساخت های خوبی که ایجاد شده است در دو سال گذشته مشکل خاصی نداشتیم.

استاندار خوزستان افزود: در مرز چذابه بیش از ۴۰ هکتار پارکینگ با ظرفیت بیش از ۳۰ هزار خودرو و مجهز به دوربین پلاک خوان و دیوار های بتنی داریم همچنین در مرز شلمچه پارکینگ ۱۲۰ هکتاری با ظرفیت ۷۰ هزار خودرو بصورت مجهز و بدون مشکل خاصی به زائران اربعین حسینی خدمات ارائه می دهد.

رئیس ستاد اربعین حسینی خوزستان ادامه داد: همچنین چشمه‌های استحمام و امکانات بین راهی و مواکب متعدد در حال خدمت رسانی به زائران در هر دو مرز چذابه و شلمچه هستند و خوشبختانه مشکل خاصی در این زمینه نداریم.

شریعتی تصریح کرد: امسال در مرز چذابه طرح جامع مواکب اجرا شد همچنین راه های مواصلاتی را توسعه دادیم و تا امروز هم ۳۰۰ هزار نفر از مرزهای شلمچه و چذابه برای زیارت عتبات عالیات عبور کرده اند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

چهارشنبه، ورود سامانه بارشی جدید به خوزستان

چهارشنبه، ورود سامانه بارشی جدید به خوزستان چهارشنبه، ورود سامانه بارشی جدید به خوزستان مدیرکل ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*