پنج شنبه , ۱ اسفند ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان در شورای آموزش و پرورش:صرف هزینه در آموزش و پرورش سرمایه گذاری است

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان در شورای آموزش و پرورش:صرف هزینه در آموزش و پرورش سرمایه گذاری است

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان در شورای آموزش و پرورش:

صرف هزینه در آموزش و پرورش سرمایه گذاری است

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان گفت: امروزه مهمترین مسئله ای که در دنیا مورد توجه قرار می گیرد آموزش است و صرف وقت و هزینه در آموزش و پرورش سرمایه گذاری محسوب می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، علی حسین حسین زاده امروز یکشنبه ۲۹ مهرماه ۹۷ در شورای آموزش و پرورش استان با توجه به اینکه مشکلات آموزش و پرورش با مشارکت و همدلی حل می شوند، گفت: همانطور که طی ۴۰ سال گذشته مشکلات موجود در کشور را پشت سر گذاشتیم در آینده نیز به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی، با مدیریت جهادی و تلاش مضاعف مشکلات را حل می کنیم.

وی تصریح کرد: نگاه عقلانی، همت همگانی و کنار هم بودن مردم و مسئولین در رفع مشکلات موجود در کشور تاثیر زیادی دارد.

حسین زاده با بیان اینکه علی رغم تمامی مشکلاتی که در حوزه آموزش و پرورش وجود دارد کارهای مثبت و بزرگی نیز صورت گرفته است، گفت: افتتاح ۱۶۱ مدرسه در قالب ۵۷۶ کلاس درس کار بزرگی در راستای توسعه فضاهای آموزشی در این استان است که در ابتدای سال تحصیلی در خوزستان انجام شد.

وی گفت: توسعه امکانات و تجهیزات هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش خوزستان نیز از کارهای مثبت دیگری است که صبح امروز با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال صورت گرفت که از این طریق فرصت مهارت آموزی و آموزش های کارگاهی در بین دانش آموزان خوزستانی افزایش پیدا می کند.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان توجه به آموزش و پرورش را سرمایه گذاری دانست و خاطرنشان کرد: امروزه مهمترین مسئله ای که در دنیا مورد توجه قرار می گیرد آموزش است و صرف وقت و هزینه در این زمینه سرمایه گذاری محسوب می شود.

وی در عین حال با تاکید بر لزوم آموزش مسائل بهداشتی به دانش آموزان، ایجاد زیر ساخت های مناسب بهداشتی در مدارس را ضروری دانست و گفت: لازم است تا از اعتبارات استانی برای بهسازی زیر ساخت های بهداشتی مدارس، سرویس های بهداشتی و فضاهای فیزیکی کلاس های درس استفاده شود و امیدواریم که با کمک سازمان برنامه و بودجه مبلغی به سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان برای انجام این کار اختصاص داده شود.

درباره ی admin

همچنین ببینید

زنگنه

کار ساخت مته با تلاش جهاددانشگاهی در حال نتیجه دادن است

کار ساخت مته با تلاش جهاددانشگاهی در حال نتیجه دادن است کار ساخت مته با ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*