چهارشنبه , ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / دو پروژه با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور و استاندار خوزستان در شهرستان شوش کلنگ زنی و افتتاح شد

دو پروژه با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور و استاندار خوزستان در شهرستان شوش کلنگ زنی و افتتاح شد

دو پروژه با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور و استاندار خوزستان در شهرستان شوش کلنگ زنی و افتتاح شد

روز پنجشنبه ۲۶ آبان ماه با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور، استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان طرح ساخت بیمارستان ۶۴ تخت خوابی الوان شوش کلنگ زنی شد و همچنین پل شهید ناجیان این شهرستان طی مراسمی به بهره برداری رسید. هزینه ساخت و تجهیز این بیمارستان جمعا ۶۴ میلیارد …

روز پنجشنبه ۲۶ آبان ماه با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور، استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان طرح ساخت بیمارستان ۶۴ تخت خوابی الوان شوش کلنگ زنی شد و همچنین پل شهید ناجیان این شهرستان طی مراسمی به بهره برداری رسید.

هزینه ساخت و تجهیز این بیمارستان جمعا ۶۴ میلیارد تومان است که ۴۴ میلیارد تومان هزینه ساخت آن از سوی خیرین تامین شده است و ۲۰ میلیارد تومان هزینه تجهیز نیز وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی تقبل شده است.

این بیمارستان در زمینی به مساحت چهار هکتار شامل درمانگاه عمومی و تخصصی ساخته خواهد شد و پیش بینی میشود کار ساخت آن حدود ۲ سال به طول بیانجامد.

در ادامه سفر امروز معاون پارلمانی رئیس جمهور و استاندار خوزستان به شهرستان شوش پل شهید حسین ناجیان که بر روی رودخانه کرخه ساخته شده است به بهره برداری رسید.

با بهره برداری از این پل ارتباط روستاهای غرب کرخه و بخش فتح المبین با مرکز شهرستان شوش تسهیل شد.

برای ساخت این پل به طول ۲۶۸ متر و عرض ۱۲ متر و با ایجاد هشت دهنه ۱۵ میلیارد تومان از محل اعتبارات اداره کل راه و شهرسازی استان هزینه شده است.

بر اساس این گزارش معاون پارلمانی رئیس جمهور و هیئت همراه پس از مراسم گلنگ زنی و افتتاح دو طرح یاد شده با حضور در محل یادمان شهدای فتح المبین به مقام شامخ شهدای دوران دفاع مقدس ادای احترام کرد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور و هیئت همراه در ادامه با حضور در میان کسبه بازار مجاور حرم دانیال نبی (ع) و اهالی منطقه ضمن شنیدن مشکلات آنها به مسئولان مربوطه دستور بررسی و رسیدگی به این مشکلات را داد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور در بخش پایانی سفر خود به شهرستان شوش ضمن زیارت مرقد دانیال نبی (ع) از بخش های مختلف این مکان دیدن کرد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

بانک‌ها سهام عدالت را ۴۵۰ هزار تومان می‌خرند

بانک‌ها سهام عدالت را ۴۵۰ هزار تومان می‌خرند ارزان فروشی سهام عدالت مردم/ بانک‌ها می‌گویند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*