پنج شنبه , ۲۷ تیر ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / گردهمایی مدیران استانی ادارات کل ورزش و جوانان استانی، احمدی: توجه رهبر معظم انقلاب به ورزش مسئولیت مدیران ورزشی را دوچندان می کند

گردهمایی مدیران استانی ادارات کل ورزش و جوانان استانی، احمدی: توجه رهبر معظم انقلاب به ورزش مسئولیت مدیران ورزشی را دوچندان می کند

گردهمایی مدیران استانی ادارات کل ورزش و جوانان استانی،
احمدی: توجه رهبر معظم انقلاب به ورزش مسئولیت مدیران ورزشی را دوچندان می کند
احمدی: توجه رهبر معظم انقلاب به ورزش مسئولیت مدیران ورزشی را دوچندان می کند

سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان توجه مسئولان نظام به ورزش را مورد توجه قرار داد و از عنایات رهبر معظم انقلاب به ورزش به نیکی نام برد و تاکید کرد که وظیفه مدیران ورزشی با این توجهات بیشتر و سنگین تر شده است.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ،سید عبدالحمید احمدی در گردهمایی مدیران کل ورزش و جوانان استانی ها که از صبح امروز در تالار اجتماعات وزارت ورزش و جوانان آغاز شده است شرایط موجود در ورزش کشور را خوب توصیف کرد و اظهار داشت: آنچه مسلم است وضع حوزه ورزش و جوانان با وجود مشکلات و محدودیت هایی که وجود دارد خوب است و مصداق بارز موفقیت های عرصه ورزش را باید در بازی های آسیایی و پاراآسیایی جاکارتا عنوان کرد .

” احمدی ” بخشی از موفقیت های ورزش کشور را در سایه همراهی ها و توانمدی های استان ها عنوان کرد و سربلندی کاروان خودباوری و امید را در بازی های پاراآسیایی قابل توجه و تقدیر دانست و اظهار داشت: رشد ورزش جانبازان و معلولین در طی چهارسال گذشته بسیار خوب بوده تا جاییکه به جایگاه سوم رده بندی مدال ها رسیدند که موفقیت بسیار خوب و قابل توجهی محسوب می شود.

سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی در بخش دیگری از صحبتهای خود دیدار مدال آوران با مقام معظم رهبری را دیداری صمیمی و معنوی عنوان کرد و توضیح داد: در این دیدار صمیمانه رهبر معظم انقلاب مدال آوران را به حضور پذیرفتند و حرف تک تک مدال آوران را شنیدند و آنها را مورد تفقد قرار دادند که این مهم بسیار حائز اهمیت است و مسئولیت مدیران ورزشی را بیشتر می کند.

احمدی ادامه داد: یکی از نکات حائز اهمیت این دیدار تاکید رهبر انقلاب به برگزاری چنین دیدارهایی است که نشان دهنده توجه معظم له به ورزش است از طرفی اهمیت کار مدال آوران را مورد توجه قرار دادند و فرمودند اینکه ورزشکار ما پیروز می شود در واقع پیروزی ملت و شکست جبهه دشمنان است که همه این عنایات ویژه رهبر انقلاب مبین این نکته مهم است که تک تک ما در هر مسئولیتی که در عرصه ورزش داریم باید شرایط موفقیت ورزشکاران ایران اسلامی را برای رسیدن به موفقیت ها در عرصه بین المللی فراهم کنیم و به ورزش به عنوان یک نگاه استراتژیک و راهبردی توجه داشته باشیم چرا که امروز ورزش یک ارزش بزرگ در کشور است و در این عرصه حرکت افتخارآفرین برای ملت صورت می گیرد.
وی موفقیت و افتخارآفرینی ورزشکاران در عرصه بین المللی را پاسخ قاطع به کسانی دانست که به هیچ وجه دوست ندارند ایران را در هیچ عرصه ای موفق ببینند .

احمدی ادامه داد: با مروری بر موفقیت های ورزش کشور در سال ۹۷ به این واقعیت مهم می رسیم که مقامات عالی رتبه کشور برای ورزش ارزش بالایی قائل بوده اند و بعد از هر موفقیت با پیام های پرمهرشان جامعه ورزش را مورد لطف قرار داده اند که این مهم بیانگر اهمیت موضوع ورزش در کشور است که پس از هر موفقیت و افتخارآفرینی روح امید و نشاط در بین مردم دمیده می شود به همین دلیل هر کدام از ما باید با جدیت بیشتر شرایط را برای موفقیت ورزش کشورمان مهیا کنیم .

سید عبدالحمید احمدی یکی دیگر از افتخارات جامعه ورزش را حضور مقام معظم رهبری در ورزشگاه آزادی و دیدار با بسیجیان عنوان و تصریح کرد: این دیدار یادآور دیدار حضرت آیت الله خامنه ای با رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در سال ۶۵ بود که در این دیدار اخیر نیز جلوه ای از شکوه ایران اسلامی را در یک مکان ورزشی دیدیم .

سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با بسیجیان را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: در یکی از فرمایشات معظم له ” عظمت ایران،اقتدار جمهوری اسلامی و شکست ناپذیری ملت ایران ” مورد تاکید قرار گرفت و این مهم وظیفه تک تک آحاد جامعه و مدیران را در سطوح مختلف سنگینتر می کند که برای عظمت ایران اسلامی تلاش کنند تا ایران در اقتدار استمرار داشته باشد و شکست ناپذیری ملت ایران را رقم بزنیم .

وی تاکید کرد: با عنایت به فرمایش مقام معظم رهبری، باید از توانمدی ها و ظرفیت های کشور برای مقابله با دشمنان که درصدد القا جو ناامیدی به مردم هستند تلاش کنیم چرا که دشمن تلاش می کند برای ملت ایران بن بست ایجاد کند اما واقعیت آن است که کشور ما با توجه به پشتوانه مردمی به راحتی از همه موانع عبور می کند .

احمدی در بخش دیگری از بیاناتش به هفته تربیت بدنی اشاره کرد و اظهار داشت: برنامه های هفته تربیت بدنی با شکوه خاصی برگزار خواهد شد و رویکرد وزارت ورزش و جوانان در برگزاری برنامه های این هفته، ایجاد فضای امید و نشاط و شادابی و همبستگی اجتماعی در بین مردم است .

وی ظرفیت ورزش را بسیار بالا دانست و ادامه داد: ورزش این توانایی را دارد که فضای روانی جامعه را تلطیف کند و در رقابت های جام جهانی فوتبال و شرایطی که در کشور وجود داشت همگان دیدند که این رشته و نتایجی که گرفت چه قدر همبستگی اجتماعی را بوجود آورد .

احمدی تاکید کرد: در کشورمان شور و نشاط ،امید ،اعتماد و همبستگی نیاز داریم و عرصه ورزش می تواند همه این موارد را محقق سازد و در برنامه های هفته تربیت بدنی باید به سمت برنامه هایی با ایجاد وحدت و همبستگی برویم که سلامت جسمی ،روحی و اجتماعی را بدنبال خواهد داشت.

درباره ی admin

همچنین ببینید

شریعتی

استاندار خوزستان: کانال های سیلاب‌بر با اهمیت‌تر از سیل بندها هستند

استاندار خوزستان: کانال های سیلاب‌بر با اهمیت‌تر از سیل بندها هستند استاندار خوزستان: کانال های ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*