سه شنبه , ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / نخستین گلخانه کارگاهی مدارس استثنایی استان افتتاح شد

نخستین گلخانه کارگاهی مدارس استثنایی استان افتتاح شد

رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی خوزستان:

نخستین گلخانه کارگاهی مدارس استثنایی استان افتتاح شد

🔶رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی خوزستان گفت: گلخانه مدرسه استثنایی باغچه بان بهبهان به عنوان نخستین گلخانه کارگاهی استان به بهره برداری رسید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، علی ممبینی پیش از ظهر امروز ۴ شنبه ۱۸ مهرماه ۹۷ در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار روابط عمومی، اظهار کرد: گلخانه مدرسه استثنایی باغچه بان بهبهان با مشارکت خیرین و اداره آموزش و پرورش استثنایی در مساحتی بالغ بر ۱۳۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۳۵۰ میلیون ریال افتتاح شد.

وی با بیان اینکه مهمترین هدف افتتاح گلخانه پرورش گیاهان دارویی و آپارتمانی است، گفت: آموزش مهارت های شغلی به دانش آموزان، تقویت روحیه تیمی و کارگروهی در مدارس و فراهم کردن زمینه های اشتغال زایی در جامعه از دیگر اهداف افتتاح گلخانه های کارگاهی است.

ممبینی در ادامه خاطر نشان کرد: آشنایی با انواع گل های تزئینی برای دانش آموزان جذابیت فراوانی دارد. بنابراین پرورش گل های درون خانه ای به عنوان بخشی از برنامه درسی دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی خوزستان در پایان با اشاره به اینکه فروش محصولات تولیدی از برنامه های بلندمدت این واحد آموزشی خواهد بود، گفت: یکی از برنامه های پیش روی این طرح نگاه اقتصادی به آینده است که با فروش محصولات تولیدی، زمینه کسب درآمد برای دانش آموزان فراهم خواهد شد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

چهارشنبه، ورود سامانه بارشی جدید به خوزستان

چهارشنبه، ورود سامانه بارشی جدید به خوزستان چهارشنبه، ورود سامانه بارشی جدید به خوزستان مدیرکل ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*