پنج شنبه , ۲۷ تیر ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / افتتاح سه پروژه درمانی شهرستان شوش با حضور وزیر بهداشت

افتتاح سه پروژه درمانی شهرستان شوش با حضور وزیر بهداشت

افتتاح سه پروژه درمانی شهرستان شوش با حضور وزیر بهداشت

با حضور وزیر بهداشت و معاونین بهداشت و درمان وزارت بهداشت، سه پروژه درمانی شهرستان شوش شامل مجتمع زنان و زایمان حضرت مریم(س)، بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان نظام مافی و کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی دانیال نبی(ع) شوش به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایسنا، افتتاح سه پروژه درمانی شهرستان شوش با حضور وزیر بهداشت مجتمع زنان و زایمان حضرت مریم(س) بیمارستان نظام مافی شوش با ظرفیت ۱۶ تخت در دو طبقه و با اعتباری بالغ بر ۵ و نیم میلیارد تومان در زمینی با زیربنای ۱۸۰۰ متر مربع ساخته و تجهیز شده است.

در این مجتمع، اتاق‌های عمل، اتاق نوزادان، اتاق زایمان ویژه، اتاق‌های اختصاصی زایمان و اتاق زایمان ایزوله در راستای حفظ کرامت انسانی مادران باردار وجود دارد.

بخش مراقبت‌های ویژه ICU بیمارستان نظام مافی شوش در زمینی با زیربنای ۳۰۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۳۲۴ میلیون تومان ساخته و تجهیز شده است.

این بخش تا پیش از این، ۴ تخت داشت که ۴تخت جدید دیگر نیز به ظرفیت آن اضافه شد. کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی حضرت دانیال نبی(ع) شوش که با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در زمینی با زیربنای ۲۰۰۰ متر مربع در سه طبقه ساخته و تجهیز شده است.

در این کلینیک، خدمات تخصصی و فوق تخصصی در رشته های قلب، داخلی، اطفال، زنان، گوش، حلق و بینی، کلیه و مجاری ادراری و ارتوپدی ارائه می شود.

به گزارش وبدا، وزیر بهداشت همچنین از پروژه ساخت بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی شوش بازدید و بر تسریع در تکمیل این پروژه تاکید کرد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

شریعتی

استاندار خوزستان: کانال های سیلاب‌بر با اهمیت‌تر از سیل بندها هستند

استاندار خوزستان: کانال های سیلاب‌بر با اهمیت‌تر از سیل بندها هستند استاندار خوزستان: کانال های ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*