چهارشنبه , ۹ بهمن ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / استاندار خوزستان: راه‌های زمینی اطفای حریق در بخش عراقی هورالعظیم بررسی می‌شود

استاندار خوزستان: راه‌های زمینی اطفای حریق در بخش عراقی هورالعظیم بررسی می‌شود

استاندار خوزستان گفت: کانون‌های جدید آتش‌سوزی در بخش عراقی تالاب هورالعظیم وجود دارند و باید سریعا وارد عمل شویم و در این خصوص از فردا راه‌های اطفای حریق به صورت زمینی بررسی می‌شود.
غلامرضا شریعتی در حاشیه بازدید رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از تالاب هورالعظیم و کانون‌های ریزگرد جنوب شرق اهواز که امروز (۱۴ مردادماه) انجام شد، اظهار کرد: از طریق سفارت جمهوری اسلامی در عراق، نخست وزیر کشور عراق و سرکنسول بصره و تیم‌های دیگر که در کشور عراق نفوذ دارند، تلاش‌های زیادی انجام شد تا توانستیم مجوزهای لازم را از کشور عراق برای انجام عملیات اطفای حریق توسط هلکوپترهای آب‌پاش اخذ کنیم و عملیات اطفای حریق در دو مرحله در بخش عراقی تالاب هورالعظیم انجام و آتش مهار شد.

وی افزود: متاسفانه برای سومین بار آتش در بخش عراقی تالاب هورالعظیم شعله‌ور شده است. از دولت عراق و استانداران میسان و بصره خواسته‌ایم که مراقبت بیشتری داشته باشند و از نظر امنیتی و انتظامی مواظبت کنند و اگر ممکن است کسانی که موجب وقوع چنین حوادثی شوند را کنترل کنند.

شریعتی بیان کرد: در عین حال در حال فراهم آوردن تمهیدات مجدد هستیم تا دوباره برای اطفای حریق در بخش عراقی تالاب هورالعظیم اقدام کنیم.

استاندار خوزستان ادامه داد: کانون‌های جدید آتش‌سوزی در بخش عراقی تالاب هورالعظیم وجود دارند و باید سریعا وارد عمل شویم و در این خصوص از فردا راه‌های اطفای حریق به صورت زمینی بررسی می‌شوند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

نیاز فوری به اهدای خون در خوزستان

نیاز فوری به اهدای خون در خوزستان مدیرکل انتقال خون خوزستان از کمبود شدید خون ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*