پنج شنبه , ۲۱ فروردین ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / مدیرعامل آبفا روستایی استان خبرداد: بهره‌مندی ۱۷۰ روستای خوزستان از نعمت آب شرب پایدار در سال ۹۶

مدیرعامل آبفا روستایی استان خبرداد: بهره‌مندی ۱۷۰ روستای خوزستان از نعمت آب شرب پایدار در سال ۹۶

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان با بیان این‌که موضوع آبرسانی به روستاها به صورت جدی و جهادی دنبال می‌شود، گفت: در سال ۹۶ با حمایت استاندار و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ۱۷۰ روستا با جمعیتی بیش از ۷۲ هزار و ۲۰۰ نفر از نعمت آب شرب پایدار بهره‌مند شدند.

درویشعلی کریمی با اشاره به کلنگ زنی دو پروژه آبرسانی به روستاهای بخش لهبری و بخش مرکزی مسجدسلیمان اظهار کرد: در پروژه آبرسانی به روستاهای بخش لهبری ۱۵ روستا با جمعیتی بالغ بر ۲ هزار و ۸۰۰ نفر و در پروژه آبرسانی به روستاهای بخش مرکزی ۳۶ روستا با جمعیتی بالغ بر ۳ هزار و ۵۶۲ نفر از نعمت آب شرب پایدار و بهداشتی بهره‌مند خواهند شد.

وی افزود: در پروژه آبرسانی به روستاهای بخش لهبری ۱۱۲ هزار متر خط انتقال و شبکه توزیع و۱۴ باب مخزن ذخیره آب شرب به حجم ۳ هزار و ۶۵۰ متر مکعب احداث و کارگزاری خواهد شد.

کریمی ادامه داد: در پروژه آبرسانی به ۳۶ روستای بخش مرکزی، ۱۲۴ هزار و۶۵۰ متر خط انتقال و شبکه توزیع، یک واحد تاسیسات آبرسانی و ۱۹ باب مخزن ذخیره آب شرب به حجم ۲ هزار و ۵۰۰ متر مکعب احداث و کارگزاری می‌شود.

وی بیان کرد: مجموعه آبفاروستایی خوزستان متعهد می‌شود با نهایت تلاش و عزم جدی، نسبت به آبرسانی به روستاهای فاقد آب از هیچ تلاشی کوتاهی نکند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان با بیان این‌که موضوع آبرسانی به روستاها به صورت جدی و جهادی دنبال می‌شود، گفت: در سال ۹۶ با حمایت استاندار و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ۱۷۰ روستا با جمعیتی بیش از ۷۲ هزار و ۲۰۰ نفر از نعمت آب شرب پایدار بهره‌مند شدند و برگزاری مراسم‌های کلنگ‌زنی و افتتاح از ابتدای سال جاری تا کنون نوید ارتقاء خدمت‌رسانی به روستاییان استان را می‌دهد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

درخواست برای تعطیلی کامل مدارس و دانشگاه‌ها از تریبون باز مجلس /وام یک میلیونی را به بچه‌ خودتان بدهید قهر نمی‌کند؟

درخواست برای تعطیلی کامل مدارس و دانشگاه‌ها از تریبون باز مجلس /وام یک میلیونی را ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*