سه شنبه , ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / مدیرعامل آبفا روستایی استان خبرداد: بهره‌مندی ۱۷۰ روستای خوزستان از نعمت آب شرب پایدار در سال ۹۶

مدیرعامل آبفا روستایی استان خبرداد: بهره‌مندی ۱۷۰ روستای خوزستان از نعمت آب شرب پایدار در سال ۹۶

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان با بیان این‌که موضوع آبرسانی به روستاها به صورت جدی و جهادی دنبال می‌شود، گفت: در سال ۹۶ با حمایت استاندار و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ۱۷۰ روستا با جمعیتی بیش از ۷۲ هزار و ۲۰۰ نفر از نعمت آب شرب پایدار بهره‌مند شدند.

درویشعلی کریمی با اشاره به کلنگ زنی دو پروژه آبرسانی به روستاهای بخش لهبری و بخش مرکزی مسجدسلیمان اظهار کرد: در پروژه آبرسانی به روستاهای بخش لهبری ۱۵ روستا با جمعیتی بالغ بر ۲ هزار و ۸۰۰ نفر و در پروژه آبرسانی به روستاهای بخش مرکزی ۳۶ روستا با جمعیتی بالغ بر ۳ هزار و ۵۶۲ نفر از نعمت آب شرب پایدار و بهداشتی بهره‌مند خواهند شد.

وی افزود: در پروژه آبرسانی به روستاهای بخش لهبری ۱۱۲ هزار متر خط انتقال و شبکه توزیع و۱۴ باب مخزن ذخیره آب شرب به حجم ۳ هزار و ۶۵۰ متر مکعب احداث و کارگزاری خواهد شد.

کریمی ادامه داد: در پروژه آبرسانی به ۳۶ روستای بخش مرکزی، ۱۲۴ هزار و۶۵۰ متر خط انتقال و شبکه توزیع، یک واحد تاسیسات آبرسانی و ۱۹ باب مخزن ذخیره آب شرب به حجم ۲ هزار و ۵۰۰ متر مکعب احداث و کارگزاری می‌شود.

وی بیان کرد: مجموعه آبفاروستایی خوزستان متعهد می‌شود با نهایت تلاش و عزم جدی، نسبت به آبرسانی به روستاهای فاقد آب از هیچ تلاشی کوتاهی نکند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان با بیان این‌که موضوع آبرسانی به روستاها به صورت جدی و جهادی دنبال می‌شود، گفت: در سال ۹۶ با حمایت استاندار و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ۱۷۰ روستا با جمعیتی بیش از ۷۲ هزار و ۲۰۰ نفر از نعمت آب شرب پایدار بهره‌مند شدند و برگزاری مراسم‌های کلنگ‌زنی و افتتاح از ابتدای سال جاری تا کنون نوید ارتقاء خدمت‌رسانی به روستاییان استان را می‌دهد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

چهارشنبه، ورود سامانه بارشی جدید به خوزستان

چهارشنبه، ورود سامانه بارشی جدید به خوزستان چهارشنبه، ورود سامانه بارشی جدید به خوزستان مدیرکل ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*