پنج شنبه , ۱ اسفند ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / پایان تجمع آبی خرمشهری‌ها در مرکز شهر/ وزیر نیرو: ۱۵ تیر ماه مشکل آب برطرف می‌شود

پایان تجمع آبی خرمشهری‌ها در مرکز شهر/ وزیر نیرو: ۱۵ تیر ماه مشکل آب برطرف می‌شود

پایان تجمع آبی خرمشهری‌ها در مرکز شهر/ وزیر نیرو: ۱۵ تیر ماه مشکل آب برطرف می‌شود
امشب اقشار مختلف مردم خرمشهر با حضور در مرکز شهر(چهارراه شهید مطهری) تجمع اعتراض‌آمیزی را به دلیل شوری آب برگزار کردند که این تجمع ساعتی پیش به پایان رسید.

امشب اقشار مختلف مردم خرمشهر با حضور در مرکز شهر(چهارراه شهید مطهری) تجمع اعتراض‌آمیزی را برگزار کردند که این تجمع ساعتی پیش با آرامی به پایان رسید.

مردم خرمشهر به دلیل شوری و نامناسب بودن آب با شکل دادن تجمع اعتراضی خواستار حل مشکل شدند.

قریب به ۳۰۰ نفر با به دست گرفتن دبه‌ و بطری‌های آب اعتراض خود را به مسؤولان نشان دادند.

«مسؤول بی لیاقت، نمی‌خوایم»، «از آب شور خسته شدیم»، «آب شور حق مردم خرمشهر نیست»، «از آب شور خسته شدیم» و … از جمله مطالبی بود که شهروندان خرمشهری تحت عنوان دست‌نوشته در دست داشتند شعارهایی علیه مسئولین این شهرستان در مجلس هم سر داده شد.

مردم خرمشهر ظهر امروز پیش از اقامه نماز جمعه هم در مقابل مسجد جامع خرمشهر تجمع اعتراض‌آمیزی را برگزار کرده بودند که امام جمعه خرمشهر با حضور در میان معترضان وعده داد تا مشکل آب شرب خرمشهر را پیگیری کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، مدتی است که آب مصرفی خرمشهری به قدری شور شده است که حتی با آن امکان استفاده برای استحمام و شست‌و‌شو صورت وجود ندارد.

وزیر نیرو نیز فروش آب به کشورهای همسایه را به شدت تکذیب و اعلام کرده مشکل آب خرمشهر و آبادان تا بهره‌برداری از پروژه تونل آبرسانی غدیر تا ۱۵ تیر ماه برطرف می‌شود.

عبدالله سامری نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در خرمشهر، اظهار کرد: روز گذشته یکی از لوله‌های طرح آبرسانی غدیر در نزدیک هویزه دچار شکستگی شد و به همین دلیل بر روی آب خرمشهر تاثیر گذاشت و آب خرمشهر بیش از حد شور شد.

وی عنوان کرد: اما این مشکل با تلاش شبانه‌روزی ترمیم شد و آب شرب طرح غدیر۱ وارد تصفیه‌خانه خرمشهر شد و پس از تصفیه در شبکه‌های آبرسانی شهری قرار گرفت.

درباره ی admin

همچنین ببینید

زنگنه

کار ساخت مته با تلاش جهاددانشگاهی در حال نتیجه دادن است

کار ساخت مته با تلاش جهاددانشگاهی در حال نتیجه دادن است کار ساخت مته با ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*