چهارشنبه , ۷ اسفند ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / امام جمعه موقت اهواز: امام خمینی(ره) بزرگ‌ترین انقلاب جهانی قرن حاضر را بر پایه اسلام به پیروزی رساندند

امام جمعه موقت اهواز: امام خمینی(ره) بزرگ‌ترین انقلاب جهانی قرن حاضر را بر پایه اسلام به پیروزی رساندند

امام جمعه موقت اهواز گفت: امام خمینی(ره) ملت ایران را در راستای آرمان‌های الهی خود یعنی عدالت طلبی، نفی استبداد و استکبار رهبری کرده و به سرمنزل مقصود رساندند.

آیت‌الله محسن حیدریاظهار کرد: امام خمینی(ره) بزرگ‌ترین انقلاب جهانی را در قرن حاضر بر پایه اسلام، قرآن، ولایت و اهل بیت رهبری کرده و به پیروزی رساند. علل اصلی پیروزی امام خمینی(ره) به سه بعد اسلام، ملت ایران و شخصیت امام بر می‌گردد.

افزود: امام خمینی شخصیت جامعی داشتند. امام هم فقیه، فیلسوف، عارف و ادیب بود و هم سیاستمدار و رهبری مردمی و دارای اخلاقی متعالی و کم نظیر بودند. امام خمینی(ره) زمان شناس بودند و از بصیرت و معنویت بسیار بالایی برخوردار بودند. همه این ویژگی‌ها از شخصیت امام یک شخصیت کم نظیر ساختند.

امام جمعه موقت اهواز گفت: با توجه به زمینه‌هایی که در بین مردم از نظر باورهای دینی و علاقه به اهل بیت، ولایت فقیه و مرجعیت دینی وجود داشت امام خمینی توانستند ملت ایران را در راستای آرمان‌های الهی خود که همان عدالت طلبی، نفی استبداد و استکبار بود رهبری کرده و به سرمنزل مقصود برسانند.

حیدری افزود: امیدوارم همانطور که تا به حال انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) به سیر و تکامل خود ادامه داده است همچنان تا ظهور امام مهدی(عج) به حرکت به سمت آرمان‌های الهی خود دامه دهد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

Û±Û¶-Û´Û¸-Û³Û·-5204204132410341-9-768x512

جلسه تودیع و معارفه مدیریت امور روستایی استانداری خوزستان

جلسه تودیع و معارفه مدیریت امور روستایی استانداری خوزستان صبح امروز ۵ اسفند جلسه تودیع ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*