یکشنبه , ۳ شهریور ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / مدیرکل بنیاد خوزستان: حضرت امام خمینی(ره)، خود منادی فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی بودند

مدیرکل بنیاد خوزستان: حضرت امام خمینی(ره)، خود منادی فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی بودند

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان در آستانه بیست و نهمین سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) ویژه برنامه های این نهاد را اعلام کرد.
حضرت امام خمینی(ره)، خود منادی فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی بودند

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان در آستانه بیست و نهمین سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) ویژه برنامه های این نهاد را اعلام کرد.
مهندس عبدالرضا فرجیان، ضمن گرامیداشت ماه مبارک رمضان و مناسبت های ۱۴ و ۱۵ خرداد، با اشاره به به فرا رسیدن بیست و نهمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی گفت: در آیین اسلام و آموزه های الهی، شهادت و پذیرش مرگ سرخ متکی بر شناخت و آگاهی است که این شناخت و معرفت توأم با منطق و شعور و بیداری را حضرت امام خمینی (ره) در عمق ضمیر شهدا ایجاد نمودند.
فرجیان افزود: رابطه عمیق و معنوی حضرت امام خمینی(ره) با شهدا، شگرفترین و خلل ناپذیرترین روحیه که همانا از خود گذشتگی و شهادت پذیری است را موجب شده است.
فرجیان اظهار داشت: فرهنگ شهادت، فرهنگ مکتب سازندگی و تعالی است و حضرت امام خمینی(ره) که خود منادی فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی بودند، این ویژگی را در ایثارگران و ملت ما به یادگار نهادند.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان همچنین با اشاره به جایگاه حضرت امام خمینی(ره) در میان خانواده های شاهد و ایثارگران گفت: یاد و خاطره شخصیت والای آن رهبر بزرگ، با یاد شهیدان عجین شده است و برای همیشه در قلب و اعماق وجود ایثارگران جای دارد.
وی در ادامه با اشاره به حضور و مشارکت اعضای جامعه ایثارگران در برنامه های سالگرد ارتحال پیر جماران گفت: مشارکت در امور اجرایی و فرهنگی ستاد برگزاری مراسم ارتحال حضرت امام خمینی(ره)، برگزاری مراسم سالروز ارتحال حضرت امام(ره) در سراسر استان، برگزاری مراسم شبی با قرآن ، برگزاری نمایشگاه عکس ، برگزاری مسابقات و برنامه های فرهنگی در خصوص ابعاد شخصیتی حضرت امام خمینی (ره) را از جمله این برنامه ها می باشد.
فرجیان سایر برنامه های بنیاد به مناسبت رحلت امام خمینی(ره) را دیدار با خانواده های شاهد و ایثارگر تحت عنوان طرح سپاس، انجام تبلیغات محیطی از طریق تلویزیون شهری، نصب بنر و پوسترهای فرهنگی، برپایی ایستگاه های صلواتی و اجرای مراسم پر فیض زیارت عاشورا در بنیادهای تابعه استان را از دیگر برنامه های این نهاد اعلام کرد.
مدیر کل بنیاد خوزستان حضور در نمایشگاه قرآنی ، استفاده از وصایای شهدا در خصوص امام خمینی(ره) ، دعوت از خانواده های شاهد و ایثارگر برای حضور منسجم در ویژه برنامه های سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی را از دیگر برنامه های در دست اقدام بنیاد شهید و امور ایثارگران برای هرچه با شکوه تر برگزار شدن مراسم سالگرد ارتحال امام شهدا عنوان کرد.
مهندس فرجیان در ادامه از خانواده های معزز شاهد و ایثارگر برای حضور یکپارچه همگام با سایر اقشار مردم و مسئولین در برنامه های چهاردهم و پانزدهم خردا ماه دعوت بعمل آورد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

دکتر شریعتی (59)

پیام تبریک استاندار خوزستان در پی قهرمانی تیم فوتبال بانوان اویسا خوزستان در لیگ یک کشور و صعود به لیگ برتر

پیام تبریک استاندار خوزستان در پی قهرمانی تیم فوتبال بانوان اویسا خوزستان در لیگ یک ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*