شنبه , ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / دکتر سلطانی فر: ورزشکاران در حمایت از مردم مظلوم فلسطین پیروان خوبی برای امام راحل و مقام معظم رهبری بودند

دکتر سلطانی فر: ورزشکاران در حمایت از مردم مظلوم فلسطین پیروان خوبی برای امام راحل و مقام معظم رهبری بودند

دکتر سلطانی فر: ورزشکاران در حمایت از مردم مظلوم فلسطین پیروان خوبی برای امام راحل و مقام معظم رهبری بودند

وزیر ورزش و جوانان گفت : ورزشکاران کشورمان در طی چهل سال گذشته در عدم رویارویی با رژیم غیر مشروع صهیونیستی ثابت کردند پیروان خوبی برای امام راحل و مقام معظم رهبری هستند و در این مسیر هر سرمایه گذاری و هزینه ای را متحمل می شوند تا به هدف نهائی برسند.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، دکتر مسعود سلطانی فر در حاشیه مراسم تجلیل از جوانمردان در جمع خبرنگاران جنایات رژیم صهیونیستی را تقبیح کرد و خاطر نشان ساخت : هفتاد سال است سرزمین فلسطین از سوی رژیم غاصب صهیونیستی که تحت حمایت استکبار جهانی است به اشغال درآمده و روز به روز ظلم و جنایت بر مردم این سرزمین و همچنین مردم مظلوم کشورهای اسلامی بیشتر می شود.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: ماجرای اشغال فلسطین از سال ۱۹۴۸ و مبارزات مردم این کشور با فراز و نشیب زیادی همراه بوده است‌. پنج جنگ بزرگ در سال های ۱۹۴۸، ۱۹۵۶، ۱۹۶۷، ۱۹۷۳ و ۱۹۸۲ به وجود آمد. پس از دوره مذاکرات بین اعراب و اسرائیل که با میانجی گری آمریکا و مصر برگزار و منجر به انعقاد قرارداد کمپ دیوید شد نیز شاهد جنگ های ۲۲ و ۳۳ روزه بودیم که با پیروزی مقاومت همراه شد.

دکتر سلطانی فر سپس پیروزی انقلاب اسلامی را نقطه عطف مقابله با رژیم ستمگر صهیونیستی دانست و تصریح کرد: خوشبختانه از زمان پیروزی انقلاب اسلامی و روی کار آمدن نظام اسلامی در ایران و رهبری بنیان گذار فقید جمهوری اسلامی راهبرد جدیدی برای مبارزه همه جانبه با رژیم اشغالگر قدس تدوین شد که این راهبرد برای حفظ و حراست از حقوق مردم مظلوم فلسطین بود. این راهبرد کاملا استراتژیک است و در مقاطع مختلف گام های اساسی ای که منجر به خروج این سرزمین از اشغالگری می شود برداشتیم. مقام معظم رهبری هم این مسیر و نقشه راه را به خوبی مدیریت کردند و تهدیدهای رژیم غاصب صهیونیستی با روی کار آمدن جمهوری اسلامی در ایران محدود شد.

وزیر ورزش و جوانان پیروزی های نهضت مقاومت در جنگ های مختلف را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت : امروز وضعیت مردم منطقه را از لحاظ قدرت مبارزه سیاسی و نظامی مطلوب ارزیابی می کنیم. تمام حوادثی که این روزها در منطقه خاور میانه اتفاق می افتد مانند ماجرای برجام ناشی از تحرکات و تهدیدهایی است که لابی صهیونیستی با بهره گیری از قدرت مالی اش در آمریکا انجام می دهد و از هر کسی که بنای مخالفت با جمهوری اسلامی ایران را دارد به شکل های مختلف حمایت می کند.
دکتر سلطانی فر با بیان اینکه تصورمن این است باید در تمام برنامه ها و سیاست گذاری هایمان، استراتژی تدوین شده امام راحل که مورد پیگیری مقام معظم رهبری است را با جدیت ادامه دهیم إظهار داشت :در عرصه ورزش هم تجلی و تبلور پیروی از آرمان های امام خمینی(ره) به رسمیت نشناختن رژیم صهیونیستی است. هر زمان که به تقابل مستقیم با ورزشکاران این رژیم رسیدیم آنها را به رسمیت نشناختیم و از تقابل اجتناب کردیم. هر هزینه ای هم که لازم بوده پرداخت شده است. همانگونه که جوان های ما در جریان مبارزات سال ۵۷ و هشت سال دفاع مقدس نشان دادند تعیین کننده اصلی صحنه نبرد هستند امروز هم جوان های ورزشکارمان بازیگران اصلی صحنه هستند و از سیاست های نظام پیروی می کنند. بر خودمان واجب می دانیم از تمام ابزارهایمان برای مبارزه با رژیم نامشروع صهیونیستی و تقابل با این رژیم استفاده کنیم.

درباره ی admin

همچنین ببینید

میرسلیم: نمی توانم ساکت بمانم/مؤتلفه کوتاه نخواهد آمد/به‌موقع به قالیباف تذکر کتبی و شفاهی داده ام

میرسلیم: نمی توانم ساکت بمانم/مؤتلفه کوتاه نخواهد آمد/به‌موقع به قالیباف تذکر کتبی و شفاهی داده ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*