چهارشنبه , ۷ اسفند ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / خبر خوش استاندار خوزستان برای خریداران خودروهای اروندی / مصوبه اسقاط خودرو در مناطق آزاد توسط هیئت دولت لغو شد

خبر خوش استاندار خوزستان برای خریداران خودروهای اروندی / مصوبه اسقاط خودرو در مناطق آزاد توسط هیئت دولت لغو شد

خبر خوش استاندار خوزستان برای خریداران خودروهای اروندی / مصوبه اسقاط خودرو در مناطق آزاد توسط هیئت دولت لغو شد

استاندار خوزستان گفت با رایزنی ها، پیگیری‌ها و مکاتبات انجام شده موفق شدیم در هیئت دولت مصوبه اسقاط خودرو در مناطق آزاد را که موجب بروز مشکلات متعددی برای خریداران خودروهای اروندی در خوزستان شده بود را لغو کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان غلامرضا شریعتی روز چهارشنبه ۵ اردیبهشت ماه در خبری خوش برای خریداران خودروهای اروندی اعلام کرد: با رایزنی ها، پیگیری‌ها و مکاتبات انجام شده موفق شدیم در هیئت دولت مصوبه اسقاط خودرو در مناطق آزاد که موجب بروز مشکلات متعددی برای خریداران خودروهای اروندی در خوزستان شده بود را لغو کنیم.

پیش از این بر اساس مصوبه قبلی خریداران خودروهای مناطق آزاد می بایست بر اساس مصوبه اسقاط خودرو در این مناطق اقدام به خریداری خودرو می‌کردند که این قانون موجب شده بود مشکلات زیادی برای خریداران این خودروها به وجود بیاید و تعداد زیادی خودرو در منطقه آزاد اروند دپو شود.

با ابطال این مصوبه از سوی هیئت دولت مالکان خودروهای دپو شده در منطقه آزاد اروند می توانند جهت تحویل خودروهای خود اقدام نمایند و از این پس خریداران خودروهای اروندی هم قادر خواهند بود بدون مشکل از منطقه آزاد اروند خودرو وارد نمایند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

Û±Û¶-Û´Û¸-Û³Û·-5204204132410341-9-768x512

جلسه تودیع و معارفه مدیریت امور روستایی استانداری خوزستان

جلسه تودیع و معارفه مدیریت امور روستایی استانداری خوزستان صبح امروز ۵ اسفند جلسه تودیع ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*