پنج شنبه , ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / بازدید نماینده وزارت نیرو از وضعیت آبرسانی به روستاهای دهستان آهودشت

بازدید نماینده وزارت نیرو از وضعیت آبرسانی به روستاهای دهستان آهودشت

با حضور نماینده وزارت نیرو و جمعی از مسوولین محلی استان خوزستان و در راستای بررسی وضعیت آب شرب ۳۸ روستای شهرستان شوش، از چاه های تامین آب این روستاها بازدید میدانی بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان این بازدید با حضور مهندس صفری نماینده وزارت نیرو، نوری نماینده مردم شهرستان شوش در مجلس شورای اسلامی، ساداتی معاونت طرح و توسعه شرکت آبفاروستایی خوزستان و رازقی مدیر امور آبفاروستایی شهرستان شوش برگزار شد.

این گزارش می افزاید: در این بازدید از چاه های نزدیک به روستای بیت خماط بازدید بعمل آمد، همچنین طرح مطالعاتی کارگزاری ۲۵ کیلومتر خط انتقال از چاه های بیت خماط تا تاسیسات خلیفه حیدر و تعویض و کارگزاری ۸ کیلومتر خط انتقال ۳۸ روستای دهستان آهودشت مورد بررسی قرار گرفت.

۳۸ روستای دهستان آهودشت جمعیتی بالغ بر ۶ هزار نفر را تحت پوشش دارد.

گفتنی است در پایان این بازدید، صفری ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته توسط مسوولین آبفاروستایی خوزستان و سایر مسوولین محلی شهرستان شوش، قول مساعد برای اتخاذ تصمیمات کاربردی در شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و رفع مشکلات موجود در تامین آب شرب پایدار میان اهالی شریف روستاهای دهستان آهودشت را ارایه کرد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

کسب و کارهای روستایی جان گرفت

کسب و کارهای روستایی جان گرفت در سال‌های گذشته بسیاری از جوانان روستایی به امید ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*