یکشنبه , ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / خوزستان / استاندار خوزستان: انتقاد برای مدیران راهگشا و کمک کننده است/ برای حل مشکلات صنفی خبرنگاران آمادگی کامل دارم

استاندار خوزستان: انتقاد برای مدیران راهگشا و کمک کننده است/ برای حل مشکلات صنفی خبرنگاران آمادگی کامل دارم

استاندار خوزستان گفت: انتقاد برای مدیران راهگشا و کمک کننده است و چنانچه به نتایجی دست پیدا کردیم به این دلیل است که نقد را پذیرفتیم.
غلام رضا شریعتی شب گذشته در نشست خبری با اصحاب رسانه با تقدیر از حضور مستمر جامعه رسانه در صحنه های مختلف اجتماعی و ثبت وقایع اظهار کرد: قصد از تشکیل این جلسه تنها تقدیر و تشکر از خبرنگاران به دلیل حضور مستمر آنها در برنامه های مختلف است.

وی با بیان اینکه خبرنگاران در نقد و تحلیل مسائل از هیچ کوششی دریغ نکردند، بیان کرد: انتقاد برای مدیران راهگشا و کمک کننده است و چنانچه به نتایجی دست پیدا کردیم به این دلیل است که نقد را پذیرفتیم.

استاندار خوزستان با بیان اینکه نمی توان تنها به تعریف و تمجید اکتفا کرد،گفت: فضای نقد می‌تواند دستاوردهای خوبی را رقم بزند به شرطی که مدیران در مسیر درست حرکت کنند.

شریعتی گفت: پذیرفتن نقد سبب می شود مدیران بتوانند از خود دفاع کنند و بیلان کاری بهتری از عملکرد خود ارائه دهند.

وی در ادامه گفت: در فروردین جلسه ای دیگر به منظور بحث و بررسی در خصوص مسائل و مشکلات رسانه ها تشکیل می‌شود.

شریعتی خطاب به مسئولان خانه مطبوعات گفت: برای حل مشکلات صنفی خبرنگاران آمادگی کامل دارم به شرطی که متولیان رسانه اقدام به تشکیل کارگروه های مورد نیاز اصحاب رسانه کرده و کارکرد هرکدام را مشخص کنند.

استاندار با اشاره به پیوستن برخی از خبرنگاران به جمع متاهلان گفت: امیدوارم این سنت حسنه رسول اکرم(ع) در بین افراد رسانه گسترش پیدا کند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

photo_2019-02-11_18-04-03

حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن/تصاویر باغملک

حضور گسترده ی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن آن هم در شرایطی که مشکلات اقتصادی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*