یکشنبه , ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / ورزش / سومین یادواره شهدای تکواندو کشور با حضور رییس فدراسیون و معاون اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در اهواز برگزار شد. 

سومین یادواره شهدای تکواندو کشور با حضور رییس فدراسیون و معاون اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در اهواز برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خوزستان، سیدمحمد پولادگر، رییس فدراسیون تکواندو در این مراسم که امروز (جمعه) در اهواز برگزار شد، اظهارکرد: سومین یادواره شهدای تکواندو کشور را در اهواز برگزار می کنیم که اولین یادواره ای است که خارج از تهران برگزار می شود. ما برگزاری این یادواره ها را یک اصل در تقویم فدراسیون قرار داده ایم زیرا برای ما خیر و بر کت داشته  است.

وی با بیان این که از مادران شهدایی که در این مراسم حاضر هستند تشکر می کنم، گفت:  اگر توفیق پیدا کنیم، می خواهیم این مراسم را در استان ها مختلف نیز برگزار کنیم. میزبان اصلی این مراسم، شهدای بزرگوار هستند. از ابتدا تا انتهای این مراسم، اتفاقات خاصی می افتد که یادآوری می کند صاحب این مراسم چه کسانی هستند و چه قدرت عجیب و غریبی دارند.

رییس فدراسیون تکواندو خطاب به مادران شهدای حاضر در مراسم، عنوان کرد: جوانان ورزشکار را برای حضور در مسابقات بین المللی مختلف از دعای خود محروم نکنید.

در این مراسم که ابراهیم نصیری، معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان نیز حضور داشت، از خانواده معظم ۳۰ شهید تجلیل شد

درباره ی admin

همچنین ببینید

رزمی

چرامدیرکل ورزش اجازه حضورخبرنگاران رانداد حیدری به اداره کل ورزش تهران میرود/دکترشهاب رزمی مدیرکل ورزش وجوانان میشود

چرامدیرکل ورزش اجازه حضورخبرنگاران رانداد حیدری به اداره کل ورزش تهران میروددکترشهاب رزمی مدیرکل ورزش ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*