یکشنبه , ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / اجتماعی / پاپی زاده در نشست مشترک روسای فدراسیون های ورزشی با وزیر ورزش و جوانان مطرح کرد: تجلیل از برگزاری همایش روسای فدراسیون ها با وزیر ورزش و جوانان

پاپی زاده در نشست مشترک روسای فدراسیون های ورزشی با وزیر ورزش و جوانان مطرح کرد: تجلیل از برگزاری همایش روسای فدراسیون ها با وزیر ورزش و جوانان

پاپی زاده : تقویت رشته های کشتی و فوتبال و تامین زیرساخت های ورزش های آبی برای خوزستان را خواستاریم تا استان خوزستان به روزهای گذشته ورزشی درخشان خود برگردد.
تجلیل رییس مجمع نمایندگان خوزستان از برگزاری همایش روسای فدراسیون ها با وزیر ورزش و جوانان/ از وزیر ورزش و جوانان تقویت رشته های کشتی و فوتبال و تامین زیرساخت های ورزش های آبی برای خوزستان را خواستاریم

عباس پاپی زاده رییس مجمع نمایندگان خوزستان در نشست مشترک روسای فدراسیون های ورزشی با وزیر ورزش و جوانان با تجلیل از برگزاری این نشست اظهار کرد : برگزاری همایش با این کیفیت تاکنون در استان خوزستان سابقه نداشته است،باید از این فرصت در جهت توسعه زیرساختی های ورزش بهره برد.

وی ادامه داد: خوزستان از قدیم ظرفیت های بسیار بالایی داشته است واقعیت این است که در حال حاضر از ظرفیت های موجود استان به خوبی استفاده نمی شود. ۳۰ درصد آب های جاری کشور در استان خوزستان است، حدود ۸ سد بزرگ با دریاچه های عظیم و‌۳ رودخانه بزرگ کشور را در استان داریم ولی هنوز از داشتن یک اسکله قایقرانی ساده محروم هستیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان: خوزستان قطب ورزش کشور است/تعداد دعوت شدگان خوزستان به تیم های ملی در سال جاری افزایش قابل توجهی داشته است

رییس مجمع نمایندگان خوزستان با بیان اینکه اگر سرانه ورزشی خوزستان را با استانداردهای جهانی مقایسه کنیم خوزستان عقب است؛ اذعان داشت: سرانه ورزش کشور ۱٫۲ مترمربع ولی در خوزستان زیر ۹۰ سانتیمتر است و این مسئله نشان دهنده این است که خوزستان به لحاظ زیرساختی بسیار ضعیف است.

پاپی زاده با اشاره به بحث ۲۷ صدم درصد ارزش افزوده در برنامه بودجه گفت: این موضوع کار خیلی خوبی با حمایت وزیر ورزش و مجلس بود، در برنامه ششم توسعه نیز ظرفیت قانونی خوبی را پیش روی وزارت ورزش گذاشته است و امیدوارم که وزارت ورزش به خوبی از آن بهره مند شود.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خوزستان با ۵ میلیون جمعیت با شرایط آب و هوایی گرم مواجه است، گفت: با چنین آب و هوایی نمی توانیم جامعه ورزشی استان را در فضای باز حمایت کنیم، در زمینه سالن های سرپوشیده باید توجه بیشتری داشته باشیم.

وی افزود: گرد و غبار هم بر این مشکلات آب و هوایی افزوده و باید با سرمایه گذاری های عظیم شرایط مناسبی را برای مردم فراهم کنیم. در حوزه ورزش باید حداقل اوقات فراغت خوبی را برای مردم فراهم کنیم تا حداقل انگیزه ای برای آن ها که نتوانستیم اشتغال برای آن ها ایجاد کنیم فراهم شود.

پاپی زاده همچنین خطاب به وزیر ورزش و‌جوانان گفت: تکمیل پروژه های نیمه تمام در حوزه ورزش و جوانان استان خوزستان نیاز به توجه ویژه وزارت ورزش و جوانان دارد . تقویت رشته های کشتی و فوتبال و تامین زیرساخت های ورزش های آبی برای خوزستان را خواستاریم تا استان خوزستان به روزهای گذشته ورزشی درخشان خود برگردد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

غلامرضا+شریعتی+استاندار+خوزستان

در نشستی به ریاست استاندار خوزستان / روند اجرایی آخرین اقدامات زیرساختی انجام شده در منطقه کوی مهدیس اهواز مورد بررسی قرار گرفت

در نشستی به ریاست استاندار خوزستان / روند اجرایی آخرین اقدامات زیرساختی انجام شده در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*