یکشنبه , ۲۴ آذر ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / سیاسی / وزیر ورزش و جوانان در راهپیمایی ۲۲ بهمن: فلسفه حکومت اسلامی چیزی جز خدمت رسانی به مردم نیست، ما هم بنا بر همین اصل همه توان خود را در راه خدمت به مردم به کار می گیریم

وزیر ورزش و جوانان در راهپیمایی ۲۲ بهمن: فلسفه حکومت اسلامی چیزی جز خدمت رسانی به مردم نیست، ما هم بنا بر همین اصل همه توان خود را در راه خدمت به مردم به کار می گیریم

وزیر ورزش و جوانان در راهپیمایی ۲۲ بهمن:

فلسفه حکومت اسلامی چیزی جز خدمت رسانی به مردم نیست، ما هم بنا بر همین اصل همه توان خود را در راه خدمت به مردم به کار می گیریم

دکتر سلطانی فر در راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن ۹۶: مردم ایران گام چهلم انقلاب را نیز با قدرت برخواهند داشت/ فلسفه حکومت اسلامی چیزی جز خدمت رسانی به مردم نیست

✅ وزیر ورزش و جوانان با تاکید به این نکته که فلسفه حکومت اسلامی چیزی جز خدمت رسانی به مردم نیست، گفت: ما روزی را روز عید می دانیم که بتوانیم گره بیشتری از گره های مردم باز کنیم.

✅ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، وزیر ورزش و جوانان به همراه مسئولان وزارتخانه، روسای فدراسیون ها، ورزشکاران، پیشکسوتان و جامعه ورزش کشور با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در جشن ۳۹ سالگی انقلاب اسلامی شرکت کردند.

✅ دکتر سلطانی فر با تبریک این ایام به مردم و به همه فجر آفرینان سال ۵۷، اظهار داشت: این روز خجسته را به مردم قهرمان ایران که در ۳۹ سال گذشته با جان فشانی ها و از خود گذشتگی ها از حریم نظام، ارزش ها، حاکمیت ملی و تمامیت ارضی دفاع کردند و کارنامه و برگ زرینی در تاریخ سیاسی معاصر ایران به جای گذاشتند، تبریک می گویم.

✅ وی با ابراز خرسندی از گسترش عادلانه امکانات و خدمت رسانی ها در سراسر کشور، گفت: همه کسانی که پیش از انقلاب را دیده اند می دانند ایران در دوره پهلوی از جهت امکانات، برخورداری مردم از امکانات رفاهی و خدمات رسانی در چه وضعیتی بود؛ امروز با عزت و افتخار توانستیم زیرساخت ها و خدمات و امکانات بیشتری برای مردم فراهم کنیم. اگر چه معتقدیم مردم استحقاق بیش از این ها را دارند که ان شاءالله روند خدمت رسانی استمرار پیدا کند و بتوانیم با اقتدار، هماهنگی و تعامل بیشتر با مردمی که در ۳۹ سال گذشته همراه ما بودند خدمت رسانی را گسترده تر کنیم.

✅وزیر ورزش و جوانان ابراز اطمینان کرد که مردم کشور با حضور و همت گام چهلم انقلاب را نیز با قدرت برخواهند داشت، همان گونه که سال های سال با تلاش خود باعث تحکیم بنیان های جمهوری اسلامی ایران شده اند.

✅دکتر سلطانی فر خاطرنشان کرد: فکر می کنم این گونه حضور و همراهی ها وظیفه ما را سنگین تر و کار ما را در راستای خدمت رسانی به مردم سخت تر می کند چرا که فلسفه حکومت اسلامی چیزی جز خدمت رسانی به مردم نیست و ما روزی را روز عید و موفقیت می دانیم که بتوانیم گره ای از گره های مردم را باز کنیم.

✅ وی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که ۲۲ بهمن سال ۵۷ کجا بوده است، اظهار داشت: در آن روز به دلیل نزدیکی منزل به پادگان جی، همراه با مردم انقلابی در درگیری با عوامل شاه برای گرفتن پادگان شرکت داشتم.

✅این مقام مسئول همچنین در پاسخ به این سوال که حضور گسترده مردم و اغلب جوانان کشور در راه پیمایی ۲۲ بهمن ماه چه پیامی به جهانیان مخابره می کند، گفت: مهم ترین شعاری که ملت ما طی این سال ها داده، استقلال است. این حضور و حماسه سازی ها نخستین پیامش این است که ما ملتی مستقل، بزرگ، با هویت و تاریخ ساز هستیم و می توانیم با اتکا به منابع و امکانات خود کشور را اداره کنیم.

✅وزیر ورزش و جوانان با تاکید به این نکته که در امور کشور نیازی به دخالت بیگانه ای را نداریم، اذعان داشت: همان طور که در ۳۹ سال گذشته با اقتدار در برابر تهاجمات، تحریم ها و تحریکات ایستادیم باز هم خواهیم ایستاد و این برگ زرین تاریخ را استمرار خواهیم داد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

photo_2018-02-25_06-13-43

وزیرورزش وجوانان درحضوراستاندارومدیرکل ورزش وجوانان خوزستان قدرمردان زحمتکشی مثل مدیرعامل باشگاه جنوب رابدانید

مسعودسلطانی فروزیرورزش وجوانان درحاشیه سفرخودبه خوزستان پس ازخارج شدن ازمحل برگزاری جلسه ابتداباسرپرست روزنامه اعتماددرخوزستان ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*