یکشنبه , ۲۴ آذر ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / سیاسی / استاندار خوزستان در پیامی مردم را به شرکت گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد

استاندار خوزستان در پیامی مردم را به شرکت گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد

استاندار خوزستان در پیامی مردم را به شرکت گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد
دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان با صدور پیامی مردم وفادار و همیشه در صحنه خوزستان را به شرکت گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

متن پیام استاندار خوزستان به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دهه فجر، یادآور پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران؛ به رهبری خمینی کبیر (ره)؛ بر نظام خودکامه و فاسد شاهنشاهی است. خیزشی مردمی، به منظور احیای ظرفیت‌های مرد‌م‌سالارانه دین رهایی‌بخش اسلام، که الهام‌بخش و الگوی بیداری ملل کشورهای منطقه گردید و به آرزوهای دیرینه‌ی آزادی‌خواهی، استقلال‌طلبی و مردمسالاری ملت فرهنگ‌مند ایران، جامه عمل پوشانید.
امروز در آستانه‌ی سی‌و‌نهمین سالگرد پیروزی این انقلاب شکوهمند، ملت بزرگ ایران و همه‌ی ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران با انگیزه و توانی مضاعف، ضمن بیعت دوباره با آرمان‌های آن رهبر فرزانه و نیز شهدا، ایثارگران و آزادگان گرانقدر انقلاب و دفاع مقدس و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری، همت خود در پاسداری از دستاوردهای انقلاب و دفاع مقدس را به رخ جهانیان خواهند کشید و حماسه‌ی دیگری از اقتدار ایران اسلامی را به نمایش خواهند گذاشت.

اینجانب نیز با گرامی‌داشت یاد و خاطره آن روزهای خجسته و سرنوشت‌ساز، و نیز نکو‌داشت این حماسه‌ی بزرگ، یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب و شهدای جاوید را گرامی می‌دارم و به فداکاری‌های جانبازان، ایثارگران و آزادگان عزیز ارج می‌گذارم و از درگاه خداوند بزرگ، توفیق و سربلندی همه‌ی مردم ایران در پاسداری از ارزش‌های راستین انقلاب را مسئلت می‌نمایم و ضمن حضور در صف منسجم هم‌استانی‌های فداکار و صبور، از همه‌ی مردم شریف استان برای شرکت در راه‌پیمایی روز ۲۲ بهمن دعوت می‌نمایم.

درباره ی admin

همچنین ببینید

photo_2018-02-25_06-13-43

وزیرورزش وجوانان درحضوراستاندارومدیرکل ورزش وجوانان خوزستان قدرمردان زحمتکشی مثل مدیرعامل باشگاه جنوب رابدانید

مسعودسلطانی فروزیرورزش وجوانان درحاشیه سفرخودبه خوزستان پس ازخارج شدن ازمحل برگزاری جلسه ابتداباسرپرست روزنامه اعتماددرخوزستان ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*