جمعه , ۹ خرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / ورزش / وزير ورزش و جوانان در شوراي اداري شهرستان انار : پيروزي نظامي در دفاع مقدس ، سازندگي بعد از جنگ تحميلي و موفقيت در رفع تحريم ها بزرگترين دستاوردهاي ايران أسلامي بوده است / در ايران همگرايي بين قوا براي حل مشكلات مردم وجود دارد/پايه هاي اعتماد بين مردم و نظام بايد حفظ و تقويت شود

وزير ورزش و جوانان در شوراي اداري شهرستان انار : پيروزي نظامي در دفاع مقدس ، سازندگي بعد از جنگ تحميلي و موفقيت در رفع تحريم ها بزرگترين دستاوردهاي ايران أسلامي بوده است / در ايران همگرايي بين قوا براي حل مشكلات مردم وجود دارد/پايه هاي اعتماد بين مردم و نظام بايد حفظ و تقويت شود

دكتر سلطاني فر در شوراي اداري شهرستان إنار دستاوردهاي نظام در ٣٩ سال گذشته را پيروزي نظامي ايران در دفاع مقدس ، سازندگي بعد از جنگ و پيروزي سياسي در برجام عنوان كرد.

به گزارش پايگاه خبري وزارت ورزش و جوانان ، دكتر مسعود سلطاني فر در شوراي اداري شهرستان إنار كه عصر امروز برگزار شد به عنوان نماينده ويژه رييس جمهور حضور يافت .

دكتر سلطاني فر با تبريك فرارسيدن دهه مبارك فجر به فجر افرينان ٥٧ و ملت قهرمان ايران از ملت ايران به عنوان ملتي باد كرد كه با عزت ، اقتدار و عظمت از كيان نظام ، حاكميت ملي ، تماميت ارضي و ارزش هاي نظام و انقلاب اسلامي ايثارگرانه دفاع كرده اند.

وزير ورزش و جوانان با تسليت ايام فاطميه ابراز اميدواري كرد كه در فجر فاطمي حافظ ارزش هاي نظام مقدس و ارزش هاي مذهبي ، ديني و فرهنگي باشيم .

دكتر سلطاني فر انقلاب شكوهمند اسلامي را تحول بزرگ تاریخ ایران دانست و اظهار داشت : عملكرد نظام در ٣٩ سال گذشته نشان داد كه مَي توان در سايه حكومت ديني هر سال به ارا مردم مراجعه كرد و مردم سالاري ديني را محقق ساخت و در سايه حكومت ديني احزاب و سازمان هاي مردم نهاد، همچنين رسانه هاي مختلف هم ازادانه فعاليت كنند. و البته همين تضارب ارا تقويت كننده نظام است .

دكتر سلطاني فر مهمترين دستاوردهاي نظام مقدس جمهوري اسلامي را پيروزي بزرگ نظامي در هشت سال دفاع مقدس سپس موفقيت در سازندگي كشور و فايق امدن بر مشكلات بعد از جنگ تحميلي و همچنين موفقيت و پيروزي بزرك سياسي در مذاكرات نابرابر ٥+١ دانست كه منجر به يك توافق بين المللي با برداشته شدن تحريم ها عليه ايران و حفظ حقوق هسته اي دانست .

وزير ورزش و جوانان در ادامه اين بحث گفت : هر چند كه امروز ، يك آدم نامتعادل قصد برهم زدن اين موافقت بين المللي را دارد اما توافق هسته اي ايران فقط با امريكا نيست بلكه با جامعه بين المللي است و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران با قدرت راه خودش را ادامه مَي دهد و اين بد عهدي ها در مقابل عزم و اراده اهميت ملت تاب و تحمل نخواهد داشت .

دكتر سلطاني فر گفت :امريكاييها با تلاش براي برهم زدن اين توافق بين المللي نشان دادند كه ايران در برجام موفق عمل كرده است .

وزير ورزش و جوانان در بخش ديگري از صحبتهايش به برخي مشكلات موجود كه فرايند توسعه را با مشكل مواجه مَي كند ، گفت : از مقام معظم رهبري تا رئيس جمهور و ديگر أركان نظام براي حركت رو به توسعه كشور كمر همت بسته اند.

دكتر سلطاني فر ظرفيت هاي ايران را براي برون رفت از شرايط كنوني ستود و به گزارشي از مشاورين مستقل و معتبر خارجي درباره تحقيقات انها از اقتصاد ايران اشاره كرد و اظهار داشت : بر اساس اين گزارش به توليد ناخالص ملي ايران در سال هاي اينده هزار ميليارد دلار افزوده و در دو دهه اينده ٩ ميليون شغل ايجاد مَي شود .

وزير ورزش و جوانان ، هماهنگي و تعامل قوا در جمهوري اسلامي ايران را خوب توصيف كرد و اظهار داشت : همه به اين باور رسيدند كه در يك كشتي نشسته ايم كه بايد با تعامل و وحدت از درياي پرتلاطم كشور را به سرمنزل مقصود برسانند .

دكتر سلطاني فر با بيان اينكه ايران اسلامي اينده روشني دارد حفظ وحدت ، كنار گذاشتن اختلافات جزئي و پيوند عميق و اعتماد بين مردم و نظام و استمرار ان همچنين گسترش وحدت را در تسريع در فرايند توسعه ايران مهم و اساسي بر شمرد .

وزير ورزش و جوانان از استان كرمان به عنوان يك استان بسيار توانمند با ظرفيت بالا در بخش هاي صنعتي ، معدني ، كشاورزي و خدمات گردشگري نام برد كه حركت هاي عمومي در ان بسيار اميدوار كننده است .

دكتر سلطاني فر گفت :رويكرد دولت هم حمايت از بخش خصوصي و مردمي است تا جريان رونق اقتصادي كشور را مديريت كنيم .

وزير ورزش و جوانان مطالبات مردم شهرستان إنار در حوزه ورزش و جوانان را مورد توجه قرار دار و نويد داد:
در سال ٩٧، سه زمين چمن ديگر در اين شهرستان افتتاح مَي شود ،استاديوم ورزشي اين شهرستان تجهيز و تكميل خواهد شد و پارك ورزشي ويژه بانوان هم احداث مَي شود .

دكتر سلطاني فر گفت : با مكاني كه فرمانداری تهیه خواهد کرد انشاالله در شهرستان انار یک خانه جوانان هم برای فعالیت های اجتماعی و مدنی و فرهنگی جوانان این شهرستان ایجاد خواهد شد

درباره ی admin

همچنین ببینید

رزمی

چرامدیرکل ورزش اجازه حضورخبرنگاران رانداد حیدری به اداره کل ورزش تهران میرود/دکترشهاب رزمی مدیرکل ورزش وجوانان میشود

چرامدیرکل ورزش اجازه حضورخبرنگاران رانداد حیدری به اداره کل ورزش تهران میروددکترشهاب رزمی مدیرکل ورزش ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*