دوشنبه , ۵ اسفند ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / ورزش / حیدری: برنامه‌های خوبی برای توسعه ورزش همگانی داریم

حیدری: برنامه‌های خوبی برای توسعه ورزش همگانی داریم

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: در سطح استان برنامه‌های خوبی را برای توسعه ورزش همگانی آغاز کرده‌ایم تا مردم شرایط ورزش را در هر مقطع از زمان داشته باشند. 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خوزستان، افشین حیدری در مراسم پیاده‌روی صبح امروز (جمعه) در مسجدسلیمان، اظهار کرد: ورزش یک جریان زنده است که ما و جامعه را به نشاط و شادمانی می‌رساند. خوشبختانه امروز تعامل بسیار خوبی بین مجموعه ورزش، استانداری، شهرداری و سایر دستگاه‌های استان وجود دارد. 

وی عنوان کرد: در سطح استان برنامه‌های خوبی را در راستای توسعه ورزش همگانی آغاز کرده‌ایم تا مردم شرایط ورزش را در هر مقطع از زمان و همچنین در هر مکان داشته باشند.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: ما در سطح استان شرایط خوبی را برای ورزش همگانی ایجاد کرده‌ایم و جاده‌های سلامت در استان با کمک شهرداری‌ها راه‌اندازی شوند. همچنین اعلام کردیم که اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان آمادگی برگزاری همایش پیاده‌روی خانواگی، دوچرخه‌سواری و کوهنوردی را در سطح استان دارد و در این زمینه آماده‌ایم با شهرداران و فرمانداران تعامل داشته باشیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه هیات ورزش‌های همگانی خوزستان، یکی از هیات‌های فعال استان است که برنامه‌های خوبی دارد. همچنین تا پایان سال سه برنامه پیاده‌روی خانوادگی را در خوزستان خواهیم داشت.

حیدری عنوان کرد: در حال حاضر خوزستان میزبان چندین اردوی ملی و رقابت‌های کشتی بین‌المللی جام تختی است و مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۸  نیز سال آینده در اهواز برگزار خواهد شد. مطمئن باشید با توسعه زیرساختی که در خوزستان در حال انجام است، شرایط ورزش استان بهتر خواهد شد و اخبار خوبی را از ورزش خوزستان خواهید شنید

درباره ی admin

همچنین ببینید

رزمی

چرامدیرکل ورزش اجازه حضورخبرنگاران رانداد حیدری به اداره کل ورزش تهران میرود/دکترشهاب رزمی مدیرکل ورزش وجوانان میشود

چرامدیرکل ورزش اجازه حضورخبرنگاران رانداد حیدری به اداره کل ورزش تهران میروددکترشهاب رزمی مدیرکل ورزش ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*