چهارشنبه , ۳۰ آبان ۱۳۹۷
سرخط خبرها
خانه / فرهنگی / با حضور منتخبین مجامع استانی سراسر کشور در شیراز آغاز به کار نخستین مجمع سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان کشور با سخنان تندگویان

با حضور منتخبین مجامع استانی سراسر کشور در شیراز آغاز به کار نخستین مجمع سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان کشور با سخنان تندگویان

آغاز به کار نخستین مجمع سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان کشور با سخنان تندگویان
نخستین همایش ملی مجمع سازمانهای مردم نهاد جوانان کشور با سخنرانی مهندس تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان رسماً اغاز به کار کرد.

نخستین همایش ملی مجمع سازمانهای مردم نهاد جوانان کشور با سخنرانی مهندس تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان رسماً اغاز به کار کرد.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و‌جوانان، شهر شیراز از صبح امروز پنجم بهمن میزبان سمن های حوزه جوان با هدف بررسی اساسنامه و تصویب اساسنامه بود.
به این ترتیب معاون ساماندهی امور جوانان طی سخنانی با بیان اهداف این همایش سه روز در استان فارس رسما اغاز به کار این همایش را اعلام کرد.
پیش از سخنان تندگویان ،علی رضایی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس به حاضران خیر مقدم گفت.
همچنین جابری عضو‌ مجمع ملی جوانان کرمانشاه ضمن عرض تسلیت به خاطر وقوع زلزله غرب کشور از همدلی تعامل و همیاری مردم کشورمان قدردانی کرد.
وی با قرائت تقدیر نامه ای که در این خصوص از سوی مجمع ملی جوانان کرمانشاه تهیه شده اعلام کرد که این تقدیر نامه به نمایندگی از سوی مردم کرمانشاه به حاضران در این نشست اهدا خواهد شد.
چـاپ

درباره ی admin

همچنین ببینید

رئیس دانشگاه همدان فردا به عنوان وزیرعلوم معرفی می‌شود

یک منبع آگاه اعلام کرد: منصور غلامی فردا به عنوان گزینه نهایی وزارت علوم به ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*