سه شنبه , ۱۷ تیر ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / ورزش / پروژه های فاخر ورزشی ساخته شده در بعد از انقلاب نشان از اهمیت به حوزه ورزش بوده است.

پروژه های فاخر ورزشی ساخته شده در بعد از انقلاب نشان از اهمیت به حوزه ورزش بوده است.

توزیع فضاها و اماکن ورزشی در سراسر ایران از برکات انقلاب اسلامی است.

وزیر ورزش و جوانان امروز و در جریان معارفه دکتر صالحی امیری به عنوان رئیس کمیته ملی المپیک با بیان اینکه ساخت و ساز اماکن ورزشی و توزیع امکانات در تمامی شهرها و روستاهای کشور از برکات به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی است، گفت: این یک واقعیت است که پس از به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی اکنون شاهد این هستیم که در تمامی شهرها و حتی روستاهای کشور اماکن ورزشی در دسترس مردم و جوانان قرار دارد.

✅دکتر سلطانی فر افزودند: برخی فقط ساخت مجموعه ورزشی آزادی در قبل از انقلاب را می بینند، این در حالی است که واقعیت این است که ساخت اماکن ورزشی و گستردگی آن در تمامی شهرهای کشور و تلاشی که پس از به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی برای عدالت در ورزش صورت گرفته است، قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست.

✅ وزیر ورزش و جوانان با ارائه آماری درباره پروژه هاي بزرگ ورزشي ساخته شده گفت: ما امروز شاهد آن هستیم که در تمامی شهرهای بزرگ کشور استادیوم های فوتبال و مجموعه های ورزشی بزرگ ساخته شده است. مجموعه های ورزشی ٧٥ هزار نفری نقش جهان اصفهان، ٥٠ هزار نفری پارس در شیراز، ٥٠ هزار نفری یادگار امام تبریز، ٥٠ هزار نفری غدیر در اهواز، ٣٠ هزار نفری ثامن الائمه و امام رضا در مشهد از جمله پروژه های فاخر بعد از انقلاب در حوزه ورزش هستند.

✅مسعود سلطانی فر با بیان اینکه علاوه بر این پروژه های بزرگ اکنون در مراکز ٢٠ استان کشور شاهد ساخت و تحویل ٢٠ ورزشگاه ١٥ هزار نفری به مردم کشورمان بوده ایم افزود: امروزه حتی در روستاها شاهد بهره برداری از سالن ها و استخرهای ورزشی هستیم و در کنار این موفقیتها وزارت ورزش و جوانان تمام تلاش خود را برای بهره برداری اماکن ورزشی نیمه تمام به کار گرفته است و اميدواريم در دو الی سه سال آینده با همت جمعی این پروژه ها نیز به بهره برداري برسند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

رزمی

چرامدیرکل ورزش اجازه حضورخبرنگاران رانداد حیدری به اداره کل ورزش تهران میرود/دکترشهاب رزمی مدیرکل ورزش وجوانان میشود

چرامدیرکل ورزش اجازه حضورخبرنگاران رانداد حیدری به اداره کل ورزش تهران میروددکترشهاب رزمی مدیرکل ورزش ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*