یکشنبه , ۳ شهریور ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / دکتر سلطانی فر: برای بازی با تیم های مشابه حریفان ایران در جام جهانی برنامه های خوبی داریم

دکتر سلطانی فر: برای بازی با تیم های مشابه حریفان ایران در جام جهانی برنامه های خوبی داریم

براي بازي تداركاتي با تيم هاي مشابه هم گروه هاي ایران در جام جهاني برنامه هاي خوبي متناسب با (فيفا دي) تدوين شده است و منابع لازم براي اجراي اين برنامه را نيز تامين كرده ايم.

✅ ابتدا براي موفقيت بيشتر در جام جهاني براي هفت بازي تداركاتي پيش بيني هاي لازم صورت پذيرفته بود اما پس از انجام چهار بازي مسئولان فوتبال تصميم گرفتند اين ديدار هاي دوستانه را افزايش دهند.

✅ سرمربي و كادر فني تيم پس از بررسي وضعيت تيم تصمیم گرفتند تا تعدادي بازي تداركاتي با تيم هاي مطرح اروپايي داشته باشند و با توجه به اينكه مراكش هم تيم قدرتمندي است، بازيهاي بيشتري با كشور هاي قوي عربي نيز در دستور كار قرار گرفت.

✅ براي بازي تداركاتي با تيم هاي مشابه هم گروه هاي ایران در جام جهاني برنامه هاي خوبي متناسب با (فيفا دي) تدوين شده است و منابع لازم براي اجراي اين برنامه را نيز تامين كرده ايم.

✅ دكتر سلطاني فر با اعلام اينكه كمپ لوكوموتيو كه بهترين كمپ روسيه است را براي تيم ملي كشورمان در اختيار گرفته ايم افزود: قرار بود تيم ملي ايتاليا در اين كمپ مستقر شود كه با عدم صعود اين تيم ما موفق به اجاره آن شديم. لوكوموتيو كمپي است كه بهترين امكانات ورزشي و رفاهي براي اقامت بیش از یک ماه تيم ملي كشورمان را دارد.

✅ وزير ورزش و جوانان با تاكيد بر اينكه تيم ملي ایران در حال حاضر مشكلي ندارد تصريح كرد: حتي با وجود اينكه در گروه سختي قرار گرفته ايم ولي با تلاش فراوان و تامين و انجام برنامه هاي تداركاتي ،ان شاءالله با قدرت و صلابت در جام جهاني حاضر خواهيم شد.

✅ دكتر مسعود سلطاني فر غيرت جوانان ايراني را مورد ستايش قرار داد و خاطر نشان کرد: در بسياري از شرايط دشوار مشابه, جوانان ما با غيرت و تلاش, فعل خواستن را صرف كرده اند. و موفق به كسب دست آورد هايي درخشان شده اند، بنا بر اين من بسيار اميدوارم و مي دانم كه تيم ملي فوتبال كشورمان نمايش زيبايي را از خود ارائه خواهد داد./پايگاه خبري وزارت ورزش و جوانان.
photo_2018-01-17_20-54-17

درباره ی admin

همچنین ببینید

دکتر شریعتی (59)

پیام تبریک استاندار خوزستان در پی قهرمانی تیم فوتبال بانوان اویسا خوزستان در لیگ یک کشور و صعود به لیگ برتر

پیام تبریک استاندار خوزستان در پی قهرمانی تیم فوتبال بانوان اویسا خوزستان در لیگ یک ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*