شنبه , ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / اجتماعی / مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان: در تعریف آموزش و مشاغل باید شرایط اقلیمی خوزستان لحاظ شود

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان: در تعریف آموزش و مشاغل باید شرایط اقلیمی خوزستان لحاظ شود

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان گفت: باید ماموریت های خود را با توجه به شرایط استان خوزستان بهتر و دقیق تر تعریف کنیم و مشاغلی که با توجه به شرایط اقلیمی به شدت موردنیاز استان است مورد توجه و آموزش قرارگیرند.

رحمن قلاوند در مراسم تجلیل از روسا و مربیان برگزیده استان در سال ۹۴ که با حضور نماینده سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در اهواز برگزارشد، با اشاره به فرمایش امام علی (ع) گفت: هرکس که در وظیفه محوله تلاش نکند و یا برخلاف اهداف آن پیش برود در زمره خائنین محسوب می شود.

وی ادامه داد: باید ماموریت های خود را با توجه به شرایط استان خوزستان بهتر و دقیق تر تعریف کنیم و مشاغلی که با توجه به شرایط اقلیمی به شدت موردنیاز استان است مورد توجه و آموزش قرارگیرند. قلاوند با اشاره به نیاز راه اندازی یک مرکز تخصصی برودتی در استان خوزستان اظهارکرد: با توجه به شرایط اقلیمی و وضعیت آب و هوای این استان خصوصا اهواز، راه اندازی مرکز تخصصی برودتی احساس می شود تا مردم استان مشکل مراجعه به این صنایع را نداشته باشند.

وی افزود: هر منطقه ای از یکسری مزایای نسبی و مشکلات خاص برخوردار است که از مشکلات خاص استان خوزستان، شرایط نامناسب آب و هوایی است که فضای نامطلوبی را برای زندگی ایجاد می کنند. مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان با بیان این که ما به عنوان یک مرکز اموزشی در صدد رفع و یا کم کردن این چنین مشکلاتی در استان هستیم، خاطرنشان کرد: یکی از این اقدامات می تواند راه اندازی مرکز تخصصی برودتی باشد که با توجه به وجود مربیان مجرب در این امر درمراکز آموزشی فنی و حرفه ای خوزستان، از مزیت نسبی نسبت به دیگر استان ها برخوردار هستیم.

درباره ی admin

همچنین ببینید

photo_2018-08-12_20-26-20

محسن خیرالهی خبر داد:اعلام نتایج داوری دومین دوره جایزه دکتر رادمنش

نتایج داوری دومین دوره جایزه دکتر رادمنش جایزه محیط زیستی رادمنش، ساز و کاری است ...

یک دیدگاه

  1. سلام واقعا سايت زيبايي داريد مرسي از خدمات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*