یکشنبه , ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / اجتماعی / مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان: در تعریف آموزش و مشاغل باید شرایط اقلیمی خوزستان لحاظ شود

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان: در تعریف آموزش و مشاغل باید شرایط اقلیمی خوزستان لحاظ شود

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان گفت: باید ماموریت های خود را با توجه به شرایط استان خوزستان بهتر و دقیق تر تعریف کنیم و مشاغلی که با توجه به شرایط اقلیمی به شدت موردنیاز استان است مورد توجه و آموزش قرارگیرند.

رحمن قلاوند در مراسم تجلیل از روسا و مربیان برگزیده استان در سال ۹۴ که با حضور نماینده سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در اهواز برگزارشد، با اشاره به فرمایش امام علی (ع) گفت: هرکس که در وظیفه محوله تلاش نکند و یا برخلاف اهداف آن پیش برود در زمره خائنین محسوب می شود.

وی ادامه داد: باید ماموریت های خود را با توجه به شرایط استان خوزستان بهتر و دقیق تر تعریف کنیم و مشاغلی که با توجه به شرایط اقلیمی به شدت موردنیاز استان است مورد توجه و آموزش قرارگیرند. قلاوند با اشاره به نیاز راه اندازی یک مرکز تخصصی برودتی در استان خوزستان اظهارکرد: با توجه به شرایط اقلیمی و وضعیت آب و هوای این استان خصوصا اهواز، راه اندازی مرکز تخصصی برودتی احساس می شود تا مردم استان مشکل مراجعه به این صنایع را نداشته باشند.

وی افزود: هر منطقه ای از یکسری مزایای نسبی و مشکلات خاص برخوردار است که از مشکلات خاص استان خوزستان، شرایط نامناسب آب و هوایی است که فضای نامطلوبی را برای زندگی ایجاد می کنند. مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان با بیان این که ما به عنوان یک مرکز اموزشی در صدد رفع و یا کم کردن این چنین مشکلاتی در استان هستیم، خاطرنشان کرد: یکی از این اقدامات می تواند راه اندازی مرکز تخصصی برودتی باشد که با توجه به وجود مربیان مجرب در این امر درمراکز آموزشی فنی و حرفه ای خوزستان، از مزیت نسبی نسبت به دیگر استان ها برخوردار هستیم.

درباره ی admin

همچنین ببینید

photo_2019-02-11_18-04-03

حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن/تصاویر باغملک

حضور گسترده ی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن آن هم در شرایطی که مشکلات اقتصادی ...

یک دیدگاه

  1. سلام واقعا سايت زيبايي داريد مرسي از خدمات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*