یکشنبه , ۳ شهریور ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / ورزش / محمدیان: حضور گسترده بانوان در ورزش از اهداف اصلی وزارت ورزش و جوانان است

محمدیان: حضور گسترده بانوان در ورزش از اهداف اصلی وزارت ورزش و جوانان است

محمدیان: حضور گسترده بانوان در ورزش از اهداف اصلی وزارت ورزش و جوانان است

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: یکی از اهداف اصلی وزارتخانه، کمک به توسعه حضور دختران و زنان در ورزش با هدف توسعه سلامت جسمانی و روحی آنها بوده و این اقدام به ساختن جامعه ای سالم و شاداب منجر می شود.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از ایرنا، فریبا محمدیان روز یکشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه گرگان از اقدامات موثر در راستای افزایش حضور بانوان در ورزش خبر داد و اظهار کرد: همه تلاش های صورت گرفته با هدف حفظ شان و جایگاه زن مسلمان ایرانی انجام می شود.
معاون وزیر ورزش و جوانان اضافه کرد: در رقابت های مختلف دختران ورزشکار ایرانی نشان دادند که حجاب و پوشش اسلامی هیچ مانعی برای موفقیت نیست.
نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان نیز در سخنانی بر لزوم رعایت هر چه بیشتر شعایر اسلامی در میادین ورزشی توسط بانوان ایرانی تاکید کرد.
آیت الله سیدکاظم نورمفیدی اظهار کرد: حضور فعالانه زنان و دختران ایرانی در میادین ورزشی بین المللی و افتخارآفرینی های آنها موجب افتخار است اما باید توجه کرد که این حضور باید همراه با معرفی فرهنگ ایرانی اسلامی به خصوص حجاب به عنوان نماد دختران و زنان ایرانی باشد.
نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: توانایی بانوان ایرانی برای کسب افتخار در میادین بزرگ ثابت شده است که امیدواریم این حضور درخشان همراه با رونمایی از فرهنگ ناب اسلام و معرفی بهتر ایران باشد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

رزمی

چرامدیرکل ورزش اجازه حضورخبرنگاران رانداد حیدری به اداره کل ورزش تهران میرود/دکترشهاب رزمی مدیرکل ورزش وجوانان میشود

چرامدیرکل ورزش اجازه حضورخبرنگاران رانداد حیدری به اداره کل ورزش تهران میروددکترشهاب رزمی مدیرکل ورزش ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*