شنبه , ۲ شهریور ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / اجتماعی / معاون استاندار خوزستان: بخشی نگری به محیط زیست استان آسیب زد

معاون استاندار خوزستان: بخشی نگری به محیط زیست استان آسیب زد

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت منابع انسانی استاندار خوزستان گفت: تصمیمات جزئی نگر به محیط زیست و پوشش طبیعی استان آسیب زد.

81799655-70233309
جمال عالمی نیسی روز چهارشنبه در مراسم اختتامیه نخستین نمایشگاه مدیریت بحران، محیط زیست و صنعت پاک در سالن اجتماعات نمایشگاه بین المللی اهواز اظهار کرد: زمانی که چرخه محیط زیست را بر هم زدیم باید به فکر چنین روزی می بودیم.
وی ادامه داد: برداشت آب در عمق ۳۰۰ متر خطرات بسیاری دارد و خطر نشست نه تنها در روستاها بلکه در شهرهای بزرگ ما هم به وجود آمده است.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان نیز در این آیین اظهار کرد: در استان خوزستان حرکت به سمت بحران است و در بحث آلودگی هوا و آب تلاش ما نخست نهادینه کردن این بحث در میان عامه مردم و آموزش آن حتی به مقاطع ابتدایی است.
هاشم بالدی گفت: صنایع بزرگی در این استان است که باید در مسیر اقدامات پیشگیرانه و مقابله با آلودگی قرار گیرند.
وی با بیان اینکه در بحث گردوغبار هنوز وارد مرحله پیشگیری و جلوگیری از گردوغبار نشده ایم، افزود: در گام نخست باید کانون های گرد و غبار شناسایی شده و در گام دوم در عملیات مقابله با کانون ها اقدام کنیم.
بالدی ادامه داد: در روزهای بحرانی گردوغبار در خوزستان باید دستورالعملی در خصوص تعطیلی مدارس و اداره ها داشته باشیم که این هماهنگی ها انجام شود.
نخستین نمایشگاه مدیریت بحران، محیط زیست و صنعت پاک ۱۹ مهر ماه با حضور مدیرملی کارگروه مقابله با گرد و غبار سازمان حفاظت محیط زیست کشور آغاز به کار کرد.
در مراسم اختتامیه این نمایشگاه نیز از دستگاه ها و بخش های خصوصی شرکت کننده تقدیر به عمل آمد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

غلامرضا+شریعتی+استاندار+خوزستان

در نشستی به ریاست استاندار خوزستان / روند اجرایی آخرین اقدامات زیرساختی انجام شده در منطقه کوی مهدیس اهواز مورد بررسی قرار گرفت

در نشستی به ریاست استاندار خوزستان / روند اجرایی آخرین اقدامات زیرساختی انجام شده در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*