دوشنبه , ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / خوزستان / ۳۸ باب کلاس درس در بخش غیزانیه اهواز با حضور استاندار خوزستان به بهره برداری رسید

۳۸ باب کلاس درس در بخش غیزانیه اهواز با حضور استاندار خوزستان به بهره برداری رسید

۳۸ باب کلاس درس در بخش غیزانیه اهواز با حضور استاندار خوزستان به بهره برداری رسید
۳۸ باب کلاس درس در بخش غیزانیه اهواز با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان روز سه شنبه بیست و هشتم شهریور ماه در مراسمی نمادین ۳۸ باب کلاس درس در بخش غیزانیه اهواز با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان به بهره برداری رسید.

با افتتاح این تعداد کلاس درس که به دنبال سرکشی ها و بازدیدهای متعدد استاندار خوزستان و مسولان استانی و شهرستانی از بخش غیزانیه اهواز و پیگیری های صورت گرفته در راستای محرومیت زدایی محقق شد، مدارس کانکسی به کلی در بخش غیزانیه اهواز برچیده شد.

دکتر غلامرضا شریعتی در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگاران گفت: با توجه به نزدیکی غیزانیه به مرکز استان و نقشی که این بخش در ثروت ملی دارد وظیفه ماست خدمات بهتری برای مردم این منطقه فراهم کنیم.

استاندار خوزستان افزود: با وجودی که بیش از ۲۰۰ حلقه چاه نفت در این منطقه فعال است در بازدیدهایی که از این منطقه داشتیم متوجه اوج محرومیت و مشکلات مردم منطقه شدیم و این وضعیت برای ما مایه نگرانی بود؛ به همین علت قرار شد اولین بخشی که مدارس کانکسی در آن برچیده می شود بخش غیزانیه باشد و به لطف خدا امروز این امر با افتتاح ۳۸ کلاس درس در غیزانیه محقق شد.

شریعتی با اشاره به اینکه برنامه ریزی شده تا پایان سال آینده هیچ مدرسه کانکسی در استان نداشته باشیم عنوان کرد: با پیگیری و مداومتی که در مدیریت و مجموعه اداره کل نوسازی مدارس استان مشاهده می شود این امر مقدور است و به حول و قوه الهی محقق خواهد شد.

استاندار خوزستان با بیان اینکه اقدامات برای حل مشکلات آب شرب غیزانیه در دست انجام است تصریح کرد: شرکت نفت مبلغ ۲۰ میلیارد تومان برای حل مشکلات آب شرب کمک کرده و کار به سرعت در حال انجام است؛ همچنین در بخش جنوبی غیزانیه ساخت ایستگاه پمپاژ در دستور کار قرار دارد.

شریعتی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم در مدت یک ساله بتوانیم مشکلات زیرساختی در بخش غیزانیه را کاهش دهیم و به وضعیت استانداردی برسانیم.

درباره ی admin

همچنین ببینید

١٦ میلیارد ریال فروش کتاب در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان خوزستان

١٦ میلیارد ریال فروش کتاب در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان خوزستان معاون فرهنگی و ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*