چهارشنبه , ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / خوزستان / معاون امنیتی و انتظامی استانداری تاکید کرد: زائرین اربعین بدون بیمه از مرز کشور خارج نشوند

معاون امنیتی و انتظامی استانداری تاکید کرد: زائرین اربعین بدون بیمه از مرز کشور خارج نشوند

معاون امنیتی و انتظامی استانداری تاکید کرد: زائرین اربعین بدون بیمه از مرز کشور خارج نشوند
معاون استاندار تاکید کرد: بیمه موضوع لازمی است و حتما باید انجام شود و زائرین اربعین بدون حق بیمه از مرزهای کشور خارج نشود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان قدرت الله دهقان معاون امنیتی و انتظامی استانداری پس از نشست ستاد اربعین در گفتگو با خبرنگاران گفت: ستاد اربعین استان تشکیل شد و در این نشست کمیته های زیرساخت و اسکان گزارش های خود را ارائه دادند؛ همچنین مشاور طرح جامع شلمچه توضیحاتی در مورد این طرح بیان کرد و نقطه نظرات اعضای ستاد اربعین در مورد طرح جامع شلمچه مورد بحث قرار گرفت.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار افزود: همچنین در راستای هماهنگی سایر کمیته های ستاد اربعین جهت برگزاری مطلوب اربعین حسینی و رفاه زوار جمع بندی نهایی انجام شد؛ با اقداماتی که در حال انجام است انشاالله امسال زائرین با خیال راحت تر و فراغ بال بیشتری اقدام به ثبت نام نموده و برنامه سفر خود به عتبات عالیات را تنظیم نمایند تا در مبادی خروجی سرگردان نباشند.

دهقان در مورد بیمه زائرین گفت: هر کس که ویزا اخذ میکند در سازمانی که متولی سازماندهی زائرین است گرفتن بیمه جزو واجبات کار است و تا موضوع بیمه زائرین مشخص نشود خروج آنها از مرز هم احتمالا با مشکل مواجه خواهد شد و به حج و زیارت توصیه کرده ایم که حتما نسبت به بیمه زوار تمهیدات لازم را داشته باشد و به آزانس های مختلف تاکید نمایند و بدون بیمه اصلا ویزا صادر نشود.

معاون استاندار تاکید کرد: بیمه موضوع لازمی است و حتما باید انجام شود و کسی بدون حق بیمه از مرزهای کشور خارج نشود.

دهقان در مورد موضوع پارکینگ زائرین گفت: از سال ۹۲ اصلا پارکینگ نداشتیم اما در سال گذشته در چذابه به ۱۰۰ هکتار و در شلمچه هم تقریبا به ۱۰۰ هکتار رساندیم. امسال با توجه به اینکه احتمال دارد استقبال بیشتر باشد بایست پارکینگ بیشتری سازماندهی کنیم.

درباره ی admin

همچنین ببینید

photo_2019-02-11_18-04-03

حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن/تصاویر باغملک

حضور گسترده ی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن آن هم در شرایطی که مشکلات اقتصادی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*