شنبه , ۱۴ تیر ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / ورزش / سروش سعیدی : اژدری زاده بدرد حراست باشگاه میخوردنه مدیرعامل

سروش سعیدی : اژدری زاده بدرد حراست باشگاه میخوردنه مدیرعامل

 افشاگری بازیکن فولاد؛ در دادسرا مقصر را معرفی نکردیم!

ماجرای کارت‌های پایان خدمت در فولاد چه بود؟

سروش سعیدی که در ابتدای این فصل قراردادش با فولاد خوزستان را فسخ کرد و راهی شهرداری ماهشهر شد، صحبت های قابل تاملی درباره ماجرای کارت های پایان خدمت به زبان آورد.

چند سالی از سونامی کارت های پایان خدمت می گذرد اما صحبت های سروش سعیدی در گفت و گو با “فارس”؛ می تواند ابعاد جدید از این ماجرا را روشن کند. باهم صحبت های مدافع سابق فولاد خوزستان درباره جدایی اش از این تیم در ابتدای فصل و همچنین ماجرای کارت پایان خدمتش را مرور می کنیم: 

 

تا سال ۹۸ با فولاد قرارداد داشتم

با باشگاه فولاد خوزستان تا سال ۹۸ قرارداد داشتم که در سازمان لیگ نیز ثبت شده است، اما مدیر عامل باشگاه به من گفت که قرارداد شما یک ساله بود و شما بازیکن آزاد هستید.نامه سازمان لیگ را به وی نشان دادم اما باز هم قبول نکرد و گفت این قرارداد یک‌ساله شماست که در دست من است.

 

مدیرعامل گفت به تو ترفند زده‌ایم

آقای اژدری‌زاده در کمال خونسردی گفت ما به تو ترفند زده‌ایم و داخل قرارداد مالی شما که گفتیم امضا کن قید شده بود پنج ساله که شما فسخ کردید و قرارداد یک سال معتبر است. وقتی کاهکش سرپرست تیم در حضور ایشان با خنده گفت این از اون قراردادهاست، فهمیدم اگر  بدون فسخ قرارداد جدا بشوم، همین آقایان شاکی خواهند شد، بنابراین به سازمان لیگ رفتم و مشخص شد تا سال ۹۸ با تیم فولاد قرارداد دارم.

 
اژدری‌زاده به من توهین کرد

وقتی اژدری‌زاده فهمید قرارداد قبلی من در سازمان لیگ پابرجاست، با عصبانیت گفت چقدر توافق می‌کنید تا از تیم جدا  شوید، اما در جواب ایشان گفتم چطور می‌توانم از حق ۱۰ کارگر صنایع فولاد بگیرم و بگذارم داخل جیبم که عصبانی شد و توهین‌های بسیار بدی به بنده کرد. من واقعاً تعجب می‌کنم چرا این آقا را به عنوان مدیرعامل باشگاه فولاد گذاشته‌اند، کاش به جای مدیرعاملی پست حراست را به او می‌دانند، لااقل آنجا تجربه دارد.

 

همین آقایان برای من کارت پایان خدمت گرفتند

متأسفانه همین آقایان زمانی که در فولاد نوین بودم برای من از طریق یکی از بازیکنان سابق فولاد نوین کارت پایان خدمت گرفتند، من در آن مقطع سنی نداشتم و گول سیاه بازی‌های وی را خوردم، بختیار رحمانی و امثال من از جریان کارت‌های پایان خدمت خبر داشتیم. بنده در دادسرای نظامی اسمی از این آقایان نبردم و خودم را مقصر معرفی کردم تا اینها به کارشان ادامه دهند اما از اعتماد ما سوءاستفاده کردند.در خصوص تمام حرف‌ها و کارت پایان خدمت آماده رودرو شدن هستم تا با مدرک آنها را محکوم کنم.

 

با سعداوی دشمنی کردند

از عدم نتیجه گیری فولاد در فصل قبل متأسفم و آن را حاصل نبود مدیریت صحیح در باشگاه می‌دانم، آقای سعداوی نیم فصل اول بهترین نتیجه را گرفت، اما این آقایان نیم فصل دوم دشمنی با  ایشان را شروع کردند تا تیم نتیجه نگیرد.مدیر باشگاه سعداوی را که یک مربی بومی بود، برکنار کرد و نتیجه‌اش را در این فصل خواهیم دید، او کسی بود که به بازیکنان آکادمی باشگاه بها می‌داد، اما باشگاه فولاد به جای آن که به فکر حفظ سرمایه‌های بومی باشد، وی را اخراج کرد.

 

شاگرد مکتب دهکردی هستم

افتخار می‌کنم شاگرد مکتب آقای دهکردی هستم، در فولاد با آقایان مجیدجلالی، سیدکورش موسوی، فریدون حردانی، حسین فرکی، دراگان اسکوچیچ و نعیم سعداوی کار کرده‌ام.از اژدری‌زاده می‌خواهم حرف راست را به هواداران بزند، امثال بهمن جهان‌تیغ و خیلی از بازیکنان آکادمی الان کجا هستند؟ می‌دانید الان خیلی از آنها تیم ندارند؟ آیا می‌دانید آه و ناله همین بازیکنان پشت سر تیم است.

 

در باشگاه فولاد همه با هم دشمن شده اند

در باشگاه هیچکس به فکر تیم نیست، آقایان تیم را نابود کردند، در باشگاه هم با همه دشمن شده‌اند و همین باعث ناکامی فولاد شده است.درود بر شرف امثال دهکردی، رضاییان، ابن قاسم، سویلمی، میاحی، شریفی و حبیب رضایی که صادقانه به مجموعه باشگاه کمک کردند.

 

به ماهشهر آمدم چون تیم استان است
 پس از فسخ قراردادم پیشنهادهای زیادی از لیگ دسته اول داشتم، اما ترجیح دادم به ماهشهر بیام تا به تیم استان کمک کنم، البته  دوسال افتخار شاگردی سید کورش موسوی را داشتم و با افتخار این پیشنهاد را قبول کردم، چون یکی از پاک‌ترین مربیان استان خوزستان است.ماهشهر بعد از آبادان بهترین هواداران را دارد، امیدوارم با کمک هم،  بتوانیم بهترین نتایج را این فصل برای شهر ماهشهر به دست بیاوریم.

 

فکر می کنند زرنگ هستند

من اصلاً بازیکن حاشیه‌ای نیستم، این را از مرییانی که با آنها کار کرده‌ام سوال کنید، اما واقعاً حق من این دو سال خورده شد؛ باید واقعیت را می‌گفتم که فکر نکنند زرنگ هستند، تمام حرف‌هایم هم با سند هستند، فصل گذشته نیز پول عملکرد

همه بچه‌ها را دادند اما از ۵۰ میلیون تومان من فقط ۳۰ میلیون پرداخت شد.

فجر سپاسی دسته یک فولاد خوزستان سروش سعیدی

ستاره های ورزشی را در لنز ببینید

درباره ی admin

همچنین ببینید

رزمی

چرامدیرکل ورزش اجازه حضورخبرنگاران رانداد حیدری به اداره کل ورزش تهران میرود/دکترشهاب رزمی مدیرکل ورزش وجوانان میشود

چرامدیرکل ورزش اجازه حضورخبرنگاران رانداد حیدری به اداره کل ورزش تهران میروددکترشهاب رزمی مدیرکل ورزش ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*