چهارشنبه , ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / سیاسی / هادی عامل: شاخصه دکتر سلطانی فر حضور در رقابت های ورزشی به دور از تجمل و تشریفات است

هادی عامل: شاخصه دکتر سلطانی فر حضور در رقابت های ورزشی به دور از تجمل و تشریفات است

هادی عامل: شاخصه دکتر سلطانی فر حضور در رقابت های ورزشی به دور از تجمل و تشریفات است
مفسر و گزارشگر کشتی ایران یکی از مهمترین ویژگی های مدیریتی دکتر سلطانی فر را حضور در رقابت های مهم ورزشی دانست و ابراز خوشبینی کرد که با رای بالا و قاطع نمایندگان بار دیگر به عنوان وزیر ورزش و جوانان انتخاب شود.

هادی عامل در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان از دکتر سلطانی فر به عنوان مدیری نام برد که پشت میز نشین نیست و با حضور در رقابت های ورزشی به صورت دقیق همه ابعاد را رصد می کند.
مفسر کشتی ایران گفت: یکی از ویژگی های مهم دکتر سلطانی فر حضور به موقع در مسابقات مهم ورزشی است که می توانم کشتی را مثال بزنم .ایشان در رقابت های جام تختی در مشهد ،جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاه و جام جهانی کشتی فرنگی در ابادان حضور یافته است حتی هفته گذشته هم با حضور در خانه کشتی از نزدیک تمرین کشتی گیران آزادکار و فرنگی را نظاره کرده است و از همه مهمتر این حضورها بصورت تجملاتی و تشریفاتی نبوده و در هر کدام از برنامه ها ساعت ها وقت گذشته است.
هادی عامل ادامه داد: خوشبختانه در بقیه رشته های ورزشی هم این اتفاق افتاده و وزیر ورزش و جوانان مدیری است که پشت میز نشین نیست و در مواقع لازم در صحنه های مهم وزرزشی حضور داشته و همه موارد را از نزدیک نظاره کرده است که این مهم واقعا برای وزیر ورزش و جوانان یک حسن بزرگ است .
گزارشگر کشتی رسانه ملی تصریح کرد: این مدیریت میدانی و در صحنه بودن کمک می کند تا تمام مشکلات را نفر اول ورزش ایران لمس کند که این مهم به تصمیم گیری بهتر و منطقی تر کمک کرده است از طرفی دکتر سلطانی فر با روحیه خوب و روابط عمومی بالا از حاشیه و تنش در ورزش دوری کرده و باعث شده دوران خوب و همراه با آرامش را در عرصه ورزش سپری کنیم.
هادی عامل تصریح کرد: عرصه ورزش مدیری علاقمند به جوانان می خواهد که این شاخصه در وزیر ورزش و جوانان وجود دارد از طرفی شخص رییس جمهور هم علاقمند به جوانان است و در مجموع به نظر می رسد دوره خوبی پیش روی وزارت ورزش و جوانان باشد.
این کارشناس کشتی ادامه داد: به نظر می رسد دکتر سلطانی فر توقعات را برآورده کرده و برای قرار گرفتن در راس این وزارتخانه بار دیگر با اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی مواجه خواهد شد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

photo_2018-02-25_06-13-43

وزیرورزش وجوانان درحضوراستاندارومدیرکل ورزش وجوانان خوزستان قدرمردان زحمتکشی مثل مدیرعامل باشگاه جنوب رابدانید

مسعودسلطانی فروزیرورزش وجوانان درحاشیه سفرخودبه خوزستان پس ازخارج شدن ازمحل برگزاری جلسه ابتداباسرپرست روزنامه اعتماددرخوزستان ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*