پنج شنبه , ۲۷ تیر ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / خوزستان / استاندار خوزستان: اثربخشی افزایش بودجه بر زندگی مردم قابل مشاهده باشد

استاندار خوزستان: اثربخشی افزایش بودجه بر زندگی مردم قابل مشاهده باشد

استاندار خوزستان: اثربخشی افزایش بودجه بر زندگی مردم قابل مشاهده باشد
استاندار خوزستان با اشاره به افزایش بودجه استان در سال جدید، گفت: از مدیران اجرایی می‌خواهم در هزینه‌کرد این اعتبارات، نهایت دقت و وسواس را داشته باشند تا اثربخشی این اعتبارات در زندگی مردم کاملاً قابل مشاهده باشد؛ باید از صحبت‌هایی که موجب یأس در بین مردم و دولتمردان می‌شود، پرهیز و تلاش کنیم در جهت توسعه استان گام برداریم.

دکتر غلام‌رضا شریعتی در جلسه شورای اداری استان که امروز (چهارشنبه، ۲۴ خردادماه) در سالن شهید هاشمی استانداری برگزار شد، با اشاره به مطالبات آموزش و پرورش از برخی سازمان‌ها اظهار کرد: گلایه آموزش و پرورش به‌حق است. امیدوارم که این مطالبات هرچه زودتر پرداخت شوند. لازم است همه ما برای کمک به آموزش و پرورش بسیج شویم.

وی افزود: در خصوص کنکور و پیش‌دبستانی، استان تعهداتی داشت. برخی سازمان‌ها به تعهدات خود عمل کردند، اما عمده این تعهدات هنوز اجرایی نشده است و در هفته آینده جلسه‌ای برای بررسی این تعهدات برگزار خواهیم کرد. آموزش و پرورش برنامه عظیمی برای کنکور و پیش‌دبستانی داشت که ما را در پیش‌دبستانی از رتبه ۱۸ به یک کشوری ارتقا داد. از مسئولان آموزش و پرورش برای این کار قدردانی می‌کنم.

استاندار خوزستان در خصوص افزایش بودجه استان، گفت: همچنین از نمایندگان استان به دلیل اهتمام ویژه‌ای که به طور خاص در بحث بودجه داشته‌اند، قدردانی می‌کنم. این افزایش بودجه در مقایسه با دیگر استان‌ها بی‌نظیر است و جز با همیاری همه نمایندگان محقق نمی‌شد. از مدیران اجرایی استان می‌خواهم در هزینه‌کرد این اعتبارات نهایت دقت و وسواس را داشته باشند و به گونه‌ای هزینه کنند که اثربخشی کاملی بر زندگی مردم داشته باشند.

شریعتی تصریح کرد: از همه مدیران استان خصوصاً فرمانداران می‌خواهم در برنامه‌های کمیته امداد مانند سبد غذایی، طرح اکرام و … شرکت کنند و با این سازمان همکاری جدی داشته باشند و گزارش‌های خود را برای من ارسال کنند.

وی با قدردانی از حضور گسترده مردم در انتخابات، گفت: پیروز این میدان مردم هستند. مردم با نهایت دقت و سلامت، انتخابات را به انجام رساندند. از برخی تریبون‌ها صحبت‌هایی شنیده می‌شود که بوی انسجام و وحدت ندارد و بوی اختلاف می‌دهد.

استاندار خوزستان ادامه داد: همه را به وحدت و انسجام دعوت می‌کنم تا بتوانیم برای پیشرفت استان گام برداریم. خرده گرفتن و به گونه‌ای سخن گفتن که مردم از ما دلگیر و ناراحت شوند، در شأن هیچ‌کدام از ما نیست.

شریعتی تصریح کرد: امیدوارم همه در مسیر فرمایشات مقام معظم رهبری و سیاست‌های دولت برای توسعه کشور تلاش کنیم تا استان عقب‌ماندگی‌های خود را جبران کند؛ باید از فرصت پیش‌آمده و توجه دولت به استان استفاده کنیم تا در جهت پیشرفت و توسعه استان نیز گام برداشته باشیم.

وی افزود: باید از صحبت‌هایی که موجب یأس در بین مردم می‌شود پرهیز کنیم. فرصت را غنیمت بشماریم و برای پیشرفت، افزایش تولید و ثروت بیشتر که موجب تأمین بیش از پیش معیشت مردم می‌شود، تلاش کنیم.

درباره ی admin

همچنین ببینید

photo_2019-02-11_18-04-03

حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن/تصاویر باغملک

حضور گسترده ی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن آن هم در شرایطی که مشکلات اقتصادی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*